gebe
  1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

epidural normal dogum yapan arkadaslar nasil gecti dogumunuz paylasirmisiniz?????

Konu, 'Doğum ve Doğum Çeşitleri' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

Epidural normal dogum yaptim fakat benim cok zor gecti ve bu yüzden 2nciye hamile klamaktan korkuyorum
    cünkü dogumdan cok korkuyorum :uhu:

Epidural normal dogum sizlerde nasil gecmisti paylasirsaniz sevinirim......................

epidural normal dogum yapan arkadaslar nasil gecti dogumunuz paylasirmisiniz????? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dans nasil dogdu

dans nasil dogdu

Dans nasıl doğdu? Dünya bir ritimle ortaya çıktı ve evrenin bu ritmi hala devam ediyor. Yeryüzünde hareketin ilk başladığı andan itibaren insanın içinde bu ritim vardı. İnsanlar ilk çağlarda ses çıkarmasını biliyorlardı ve bir hayvan gibi içgüdüleriyle hareket ediyorlardı. Bir süre sonra bir şeyleri almak ya da dertlerini anlatmak için işin içine hareketi soktular. İşte o andan itibaren dans...
  2. Doga Manzaralari..

Doga Manzaralari..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. SUDA DOGUM

SUDA DOGUM

kızlar selam 3 aylık hamileyim antalyadan yazıyorum:) suda dogum yontemi ile dogum yapmak istiyorum ama aylardır arastırıyorum karar veremedim hala antalyada sadece jinefemde unite var suda dogum ile bebek dunyaya getireniniz varsa goruslerınızı almak ısterım :) şimdiden tesekkurlerrrrrr
  4. Erken dogum

Erken dogum

Merhaba arkadaslar ben burda yeniyim.Bende gebeliyin 7 ayinda tansyon yukseldi idrarda proteyin yukseldi ve sezeryanla bebeyimi aldilar bebeyim 15 gun yasadi sonra melek oldu.Aranizda boyle olani varmi.ikinci kes hamile kalirsam yine ayi seymi olur ben cok korkuyorum.Bilgilerjnizi paylasirsaniz menun olurum

Sayfayı Paylaş