gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

epidural olanlar tecrübelerini yazarmı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.İlk bebeğim suyum azaldığı için sezaryenle doğdu şimdi ikinci geliyor.Tam 34 haftalığım.Epidural düşünüyorum ama tecrübeli annelere sormak lazım tabi :)

epidural olanlar tecrübelerini yazarmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Epİdural Anestezİ

Epİdural Anestezİ

EPİDURAL ANESTEZİ Epidural anestezi doğum ağrısını kontrol altına almanın en etkili yöntemlerinden birisi olduğu gibi vücudun belirli bir bölgesindeki ağrı iletimini durduran lokal bir anestezi türüdür. Sezaryen gibi bel seviyesi altında yapılan pek çok ana cerrahi girişim epidural anestezi altında bir anestezi uzmanı tarafından yapılabilir. Uygulamadaki prensip, omuriliği çevreleyen ve...
  2. Tecrübelerinize ihtiyacım varrr

Tecrübelerinize ihtiyacım varrr

Canım meleklerim. Benim sorunum öyle üzülünecek bir sorun değil ama benim canımı çok sıkıyor.Çalışan bir hanımım ve evin işlerin ve ev halkına yetişemiyorum. İki kızım var .Biri 8 ,biri henüz 1 yaşında.Akşam işten geç çıkıyorum eve gidince full time diğer mesai başlıyor.En çok üzüldüğüm çocuklarıma yeterince zaman ayıramamak. bir de ev işlerini ucu kaçınca evde tam bir kaos.Malum bebek...
  3. Epidural anestezi

Epidural anestezi

aArkadaşlar epidural anestezi ile doğum yapan var mı,yazarsanız sevinirim.
  4. Epiduralden korkulmalımı ?

Epiduralden korkulmalımı ?

Spınal aneztesi Epidural iğnesim Selam kızlar ben spinal sezeryan oldum ve çok memnun kaldım açıkcası Halk arasında nekadar kötü şeyler söylensede ben hiçbirini yaşamadım Biraz baş agrım oldu okadarda olsun yani :) ingiliz bilim adamlarının yaptığı araştırma, doğum ve ameliyat sırasında epidural ve spinal anestezi uygulanan kadın ve çocukların en düşük risk grubunda yer aldıklarını, bu...
  5. spinal anestezi ile sezeryan olanlar bizle tecrübelerini  paylaşabilirmi

spinal anestezi ile sezeryan olanlar bizle tecrübelerini paylaşabilirmi

spinal anestezi ile sezeryan olanlar bizle tecrübelerini paylaşabilirmi? yada olacak olanlar hislerini endişelerini...

Sayfayı Paylaş