gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

epidural ve spinal bir arada yaptıran varmı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar bir arkadaşıma doktoru epidural ve spinali bir arada sıfır ağrısız olacak şekilde önermiş.Bilgisi olan ya da yaptıran varmı acaba?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Ben yaptırdım son doğumum bu şekildeydi ve oldukça da rahat ettim. Ayılma esnasın da sorun yaşamıyorsun sadece ayaklarının uyuşmasının geçmesi için birkaç saat gerekiyor ilk gün normal olarak ağrılarım oldu ama fazla sürmedi üçüncü gün toz alabilecek dereceye gelmiştim ben şahsen öneriyorum:)

epidural ve spinal bir arada yaptıran varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Su dalgası yaptıran varmı

Su dalgası yaptıran varmı

merhaba arkadaşlar benim saçlarım çok düz ama ben dalgalı saç seviyorum ve saçlarıma su dalgası yaptırmak istiyorum. Çevremde yaptıran arkadaşların çoğu memnun kalmadı benimde çekindiğim yerler oldu böyle olunca... Ben su dalgasının saçlarımda doğal durmasını istiyorum acaba aranızda saçına su dalgası yaptıran oldumu memnunmusunuz yorumları bekliyorum kararsızım
  2. implant yaptıran varmı

implant yaptıran varmı

aranızda implant yaptıran varmı acaba fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorum birde yaptıran varsa memnun kaldınızmı yaptırmaya ve parasına değermi
  3. EPİDURAL VE SPİNAL ANESTEZİ İLE SEZARYEN

EPİDURAL VE SPİNAL ANESTEZİ İLE SEZARYEN

epidural anesteziyle sezeryan,spinal anesteziyle sezeryan ,sezeryana girerken hangi anesteziyi yaptırmalıyım,Spinal ve epidural anestezinin farkı nedir,Spinal ve epidural anestezi hakkında bilgiler Sezaryen ameliyatı genel anestezi ile hasta uyutularak veya belden aşağısı uyuşturularak iki şekilde yapılabilir. Belden aşağısını uyuşturma diye tabir edilen anestezi spinal anestezi veya...
  4. Organik botox yaptıran varmı?

Organik botox yaptıran varmı?

organik botox nedir,organik botox nasıl yapılır,organik botox kalıcı bir yöntemmi,organik botox kimlere uygulanır,organik botox hakkında bilgiler Son yıllarda kadınların en çok başvurduğu estetik müdahalelerden biri olan botox, artık çok daha kolay uygulanabiliniyor. Yüzeysel olarak uygulanan organik botox, uygulandığı andan itibaren cilde nüfuz ederek, cildin gergin, canlı ve ışıltılı...
  5. Dişlerine Bleaching yaptıran varmı?

Dişlerine Bleaching yaptıran varmı?

sararmış dişlere bleaching tedavisi,bleaching nedir,bleaching dişlerde iyi sonuç veriyormu,bleaching hakkında bilgiler 21. yüzyılda, insan fotoğraflarında, ilk tanışmalarda gülümsemenin öneminin daha belirgin olarak öne çıktığını belirten Akçalı, "Kişiye doğru uygulamalar ile diş beyazlatmak mümkün, diş beyazlatma yani bleaching kimyasal bir karışım sayesinde oluyor. Bu kimyasal karışım...

Sayfayı Paylaş