gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Epilasyon aleti ile bıyık alınır mı ?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben bıyıklarımı bi kaç defa epilasyon aleti ile aldım arkadaşlarım siyahlaştırır onunla alma dediler. Fikriniz var mı yardımcı olur musunuz ? Gerçekten siyahlaştırır mı ?

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sonuçta epilasyon aletide kılları çekerek azaltıyor. Ben alıyorum vallahi hoş pek çok yok kıl ama yinede alabilirsiniz. Kolay geleee :)

3. Unknown

Unknown Forum Okuru

Bende yeni almaya başladım bacak kıllarımıda aliyorum 3 senedir ve 14 yasindayim cok seyreklesti bacak ta ise yariyorsa ordada ise yarar

Epilasyon aleti ile bıyık alınır mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. epilasyon aletinden olusan batıklar

epilasyon aletinden olusan batıklar

arkadaslar ben tüylerden kurtulmak için epilasyon aleti kullanıyorum ama bacaklarımda özellikle batıklar var hele lekeler ve deri altındaki tüyler igren görünüyor eee bende oynuyorum biraz iyice kötü oldu lekeler benim morelimi bozuyor sizde de bu gibi sorunlar varmı ve ne yapabilirim tavsiyeniz varmı?
  2. Bıyık Nasıl Alınır?

Bıyık Nasıl Alınır?

kadınlarda bıyık nasıl alınır bıyık nasıl alınır iple video iple alma Ergenlik döneminden sonra dudak üstü bölgesinde beliren tüyleri farkettiğinizde nasıl hissetmiştiniz kızlar? Çok sinir bozucu değil mi? Bıyık almak için hepimizin bildiği klasik yöntemler var; ip,cımbız,ılık ağda gibi...Size yüzdeki tüyleri almak için pratik bir önerimiz var! Bıyık Nasıl Alınır? Yeni nesil soğuk...
  3. Epilasyon aleti ile ağda yapılışı

Epilasyon aleti ile ağda yapılışı

ağda yapılışı agda yapilisi epilasyon aleti nasıl kullanılır ağdalı epilasyon aleti Epilasyon aleti ile ağda yapılışı hakkında sizlere merak ettiğiniz tüm bilgileri sunuyorum. Ağda; vücudumuzda istenmeyen tüylerin yok edilmesi için yapılır. Epilasyon aleti ile ağda ise ağda yapım metotları arasında en çok sabır gerektirendir. Epilasyon aleti ile ağda, gerek kısa tüyleri alabilmesi, gerekse...
  4. Rüyada Epilasyon Aleti Görmek

Rüyada Epilasyon Aleti Görmek

Rüyada Epilasyon Aleti Görmek ne demek acaba hadi kızlar çok saçma gelebilir belki ama gördüm ben
  5. İple bıyık nasıl alınır?

İple bıyık nasıl alınır?

İple bıyık alma işlemi etkili bir yöntem olup yapması kolaydır.Bunun için naylon iplik değil pamuklu ip kullanmanızı öneririm.Önce eline yeterli uzunlukta ip alıyorsunuz ipi başınızın arka tarafından iki ucu öne gelecek şekilde tutuyorsunuz 2 kez düğümlüyorsunuz sonra dudak üstüne gelip ipi sağa sola çevirip kurtuluyorsunuz. Bayanlar bu iş için sürekli kuaförlere para harcamanıza gerek...

Sayfayı Paylaş