gebe
  1. turkuaz85

turkuaz85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

epilasyon aletinden olusan batıklar

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında turkuaz85 tarafından paylaşıldı.

arkadaslar ben tüylerden kurtulmak için epilasyon aleti kullanıyorum ama bacaklarımda özellikle batıklar var hele lekeler ve deri altındaki tüyler igren görünüyor eee bende oynuyorum biraz iyice kötü oldu lekeler benim morelimi bozuyor sizde de bu gibi sorunlar varmı ve ne yapabilirim tavsiyeniz varmı?

epilasyon aletinden olusan batıklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Epilasyon Aleti Görmek

Rüyada Epilasyon Aleti Görmek

Rüyada Epilasyon Aleti Görmek ne demek acaba hadi kızlar çok saçma gelebilir belki ama gördüm ben
  2. Rüyada Epilasyon Aleti Görmenin tabiri

Rüyada Epilasyon Aleti Görmenin tabiri

Rüyada Epilasyon Aleti Görmek Rüyada Epilasyon Aleti Görmek Ne Demek Bir misafirimiz rüyasında epilasyon aleti görmüş ve haliyle bu rüyasının ne demek olduğunu merak ederek, tabirini bizden istemiş. Biz de bu yazımızda o misafirimizin isteğini yerine getieriyor ve rüyada epilasyon görmenin tabirini sizlerlede paylaşıyoruz. Epilasyon aleti ile alakalı İmam Nablusinin tabir kitabindan geçen...
  3. epilasyon aletinin hassas başlığı

epilasyon aletinin hassas başlığı

kızlar bikini bölgesi için epilasyon aletinin hassas başlığı nasıl olur? yani aranızda kullananınız varsa bilgi verebilir mi lütfeeen....
  4. philips lazer epilasyon aleti kullananlar

philips lazer epilasyon aleti kullananlar

selam melekler aranız da philips lazer epilasyon aleti alıp kullanan varmı bende almak istiyorum ama boşuna para vermek istemiyorum kullanıcı yorumlarına bakarak almak istedim olumlu ve olumsuz eleştireleri yorumları çok merak ediyorum. tüyleri nasıl iyi alıyormu tüylerin çıkma süreci falan nedir bide fiyatı hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim
  5. LAZER EPİLASYON ALETİ

LAZER EPİLASYON ALETİ

:uhh:KIZLARRRRR LAZER EPİLASYON ALETİ SATIYORUM HEMDE YARI FİYATINA ÇOK GÜZEL KULLANIŞLI GERÇEKTEN İŞE YARIYOR İHTİYAÇTAN SATIYORUM ACİLLL

Sayfayı Paylaş