gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Epilasyon cihazı alacağım hangisi iyi

Konu, 'Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

en iyi epilatör en iyi epilatör aleti hangisi hangi epilasyon aletini tavsiye edersiniz hangisi epilasyon aleti en iyi epilasyon cihazı, hangi epilasyon cihazı daha iyi, hızlı epilasyon cihazı

Merhaba Melek'ler, ben epilasyon cihazı alacağım ama henüz kararsızım. Siz hangi marka epilasyon cihazını kullanıyor sunuz? Memnun musunuz ve hızlı mı, batık çıkartmayan bir cihaz olursa sevinirim:)

Şimdiden tavsiyeleriniz için tşkler:)

2. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    benimki braun ben çok menunum canımm genelde onlar iyi oluyolar...alcaksan braunlara bak..

Epilasyon cihazı alacağım hangisi iyi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi lazer epilasyon cihazı daha etkili

Hangi lazer epilasyon cihazı daha etkili

lazer epilasyon cihazı cihazları yöntemleri zararları cihaz isimleri markaları ilgili tüm bilgiler burada arkadaşlar Arkadaşlar 5 aydır lazer epilasyon yaptırıyorum. Tüm vücut lazer epilasyon yaptırıyorum ben, bacaklar hariç, diğer bütün bölgelerden şuanda memnunum. Bana uyguladıkları lazer epilasyon cihazı IPL dedikleri cihaz. Bir çok kişi yok iyi değil diyor ama yaptıranlarda memnun. Henüz...
  2. Lazer Epilasyonda Kullanılan Cihazlar Nelerdir ?

Lazer Epilasyonda Kullanılan Cihazlar Nelerdir ?

en iyi lazer cihazı hangisi,lazer epilasyonda en iyi cihaz hangisi,lazer epilasyon nedir,lazer epilasyon tüyleri tamamiyle yok ediyormu,lazer epilasyon hakkında bilgiler İstenmeyen kıllardan kurtulmak için son zamanlarda Lazer Teknolojisi tercih edilmektedir.. Bundan dolayı alexandrite lazer , diode lazer, ve Nd-YAG lazer ve IPL lazerleri kullanılmaktadır. Aşağıda Son zamanlarda en çok...
  3. Candela lazer epilasyon cihazı hakkında bilgiler

Candela lazer epilasyon cihazı hakkında bilgiler

candela lazer epilasyon yaptıranlar,candela lazer epilasyon nedir,candela lazer epilasyon kalıcı sonuç veriyormu,candela lazer epilasyon yorumları,candela lazer epilasyon hakkında genel bilgiler Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan candela lazer epilasyon cihazının Türkiye’de de kullanımı giderek artmaktadır. Bu cihaz cilt sorunlarından tüy problemlerine kadar geniş bir kullanım...
  4. lazer epilasyon cihazları

lazer epilasyon cihazları

lazer epilasyon yaptırmaya karar veren bir bayan olarak ne yazıkki lazer cihazları hakkında bilgilere sahip değilim. lazer epilasyon cihazları neler hangisini önerirsiniz sizler hangi lazer aletine giriyorsunuz memnunmusunuz deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim
  5. En İyi Lazer Epilasyon Cihazları 2016

En İyi Lazer Epilasyon Cihazları 2016

Buz Lazer teknolojisi ile markalaşan Soprano ICE cihazı giderek bilinirliğini ve cihazla uygulama yapan kişiler tarafından verilen yüksek memnuniyet puanlarını arttırıyor. Gerek internet ortamında gerekse yazılı basın ve magazinden takip ettiğmize göre Buz Lazer ile yapılan lazer epilasyon uygulamalarında konfor oldukça yüksekmiş, özellikle bayanların genital bölge veya özel bölge epilasyon...

Sayfayı Paylaş