gebe
  1. yazbaharguz

yazbaharguz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Epilasyon ve Ağda Artık Bitti. Tüylere Son !

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında yazbaharguz tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar nbp dermonox diye bir krem var. Kullanan varmı?

Son düzenleme: 28 Ekim 2011
  2. AynurSah

AynurSah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yeni sipariş verdim canım kullandıktan sonra yazarım inşallah...

Epilasyon ve Ağda Artık Bitti. Tüylere Son ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Herşey Bitmiştir Artık

Nalan - Herşey Bitmiştir Artık

nalan çok yalvardım bir zaman çok yalvardım bir zaman dinlemedin hiç beni sana dinlemedin beni herşey bitmiştir artık nota herşey bitmiştir artık notaları Herşey bitmiştir artık Yolumuz ayrılıyor Herşey bitmiştir artık Yolumuz ayrılıyor Seninde benim gibi İçerin kan ağlıyor Çok yalvardım bir zaman Dinlemedin hiç beni Gururumla oynadın Artık affetmem seni Sakın çıkma karşıma Dönemem sana...
  2. Mahsun Kırmızıgül - Bitti Artık

Mahsun Kırmızıgül - Bitti Artık

iki damla yaş düşüyor, gözlerimden yanağıma geç de olsa anlıyorum, biri bana biri sana diz çökerken dağlar bana, şimdi taşlar ağlar bana hayatımda bir tek sana yenik düştüm anlamadın ama şimdi bitti artık ağlayışım bitti artık yalvarışım bitti artık büyük aşkım, bitti artık ah benim yürek sızım ah benim gönül sızım ben de artık yalnızım bitti artık bak takvimler yalnızlığı...
  3. Yenildin içimde;Artık sonuna geldik. ... biz bittik!!!

Yenildin içimde;Artık sonuna geldik. ... biz bittik!!!

Artık sonuna geldik. Sonsuz olacağımızı söyleye söyleye bitirdik kendimizi. Deli gibi sevdiğimizi söyleye söyleye bitirdik.Oysa ben gerçekten sonsuza dek sevebilirdim seni, hem de deli gibi. Ama artık bitti. Şimdi içimde büyüttüğüm o masum bebek olmadığını biliyorum. Şimdi bana yaptıkların için kendimi kandırmaktan, kendime seni affettirecek bahaneler bulmaktan, seni her zaman kalbimde,...
  4. Acılar bitti artık

Acılar bitti artık

Ben tuğba özerk'i seviyorum sesi güzel bide en son çıkardığı albümündeki biter çikolata şarkısıda harika:DEvliliğinde çok sıkıntılar çektiğini anlatıyor inaşllah bundan sonra evleneceği erkeği iyi secer.. Tuğba Özerk,olaylı biten evliliğini ve yaşadığı zor günleri anlattı. Güzel başlayan bir evlilik olaylı bitti ve bu acı tecrübe Tuğba Özerk’i “Ya tımarhane ya ölüm” diyeceği...
  5. Lazer epilasyonda renkli tüylerle ilgili bildiklerinizi unutun!

Lazer epilasyonda renkli tüylerle ilgili bildiklerinizi unutun!

n-melanin ince, sarı, beyaz, gri, kızıl tüylerin lazer ve IPL epilasyon tarafından görülmesine ve epilasyonuna yardımcı olur. n-melanin neden ortaya çıkmıştır? n-melanin nedir? Lazer ve IPL cihazları, çok sayıda insanın istenmeyen tüylerinden kurtulmasına yardımcı olmuştur. Ancak bu cihazlar sadece pigmentli kıl köklerini görebildikleri için sadece siyah tüylere etki etmektedir. Oysaki bir...

Sayfayı Paylaş