gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Epilasyon yaptıracağınız merkezi seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

İnsan sağlığına zararı olmayan güvenilir ve etkili lazer epilasyon sisteminin Alexandrite lazer olduğu FDA tarafından bilimsel olarak belgelenmiştir ve en iyi cihazı seçmeniz çok önemli bir husustur. Fakat, lazer epilasyon için en iyi cihaz da kullanılsa, bu cihazın kullanılış tekniği ve uygulamanın yapıldığı kuruluşun lazer epilasyon uygulama protokolleri elde edeceğiniz sonucu belirleyecektir. Risk almamanızı, tercihinizi detaylı bir araştırma sonucu yapmanızı öneririz. Sahipleri tıp doktoru olmayan, para kazanmak amaçlı açılan kuruluşlar tıbbi gerçekleri önemsemeden, uygun olmayan cilt ve kıl yapılarında dahi lazer epilasyon yapmaktadırlar. Kalıcı yanık izleri ile mahkemelere başvuranlar, benim az sayıda olan kılım lazer epilasyon sonrası daha da arttı diye şikayetçi olanlar son zamanlarda çok artmıştır. Bu nedenle Sağlık Bakanlığı sahibi doktor olmayan Güzellik Merkezlerini kapatma kararı almıştır. Sağlığınızı ve paranızı riske atmamanızı, lazer epilasyon merkezi seçimi yaparken en önemli kriter olarak sadece bu konuya odaklanmış gerçek sağlık kuruluşlarını seçmenizi öneriyoruz. Sitemize reklamı olan Kadıoğlu Sağlık Hizmetlerine bağlı, Nişantaşı, Etiler, Bakırköy ve Bağdat caddesinde şubeleri olan Epiderm Lazer Epilasyon bu konuda iyi bir örnek olup, sadece lazer epilasyon uygulanan uzman bir kuruluştur
    alıntı

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Epilasyon yaptıracağınız merkezi seçerken nelere dikkat etmelisiniz?
    paylaşım için saol güzel konular için teşşekkür ederim

3. sweety_girl

sweety_girl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Epilasyon yaptıracağınız merkezi seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

saol pylşm için=)

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Epilasyon yaptıracağınız merkezi seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

sağol canım hijyen ve güvende çok önemli :)

5. turkish_delight1

turkish_delight1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler bilgilerini bizimle paylaştığın için meleğimm:):)

Epilasyon yaptıracağınız merkezi seçerken nelere dikkat etmelisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mobilya Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Mobilya Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Mobilya Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz? Mobilya sektöründe kalite, tasarım ve markalaşma yolunda önemli adımlar atıldığı ve sektörün günden güne büyürken, kafalardaki mobilya anlayışının da değiştiği belirtildi. Aldora Mobilya Karadeniz Bölge Bayii Barınlar Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Barın, tüketicinin beklentilerinin artık değiştiğini hem göz hem de ruh estetiğine...
  2. Anaokulu seçerken nelere dikkat etmeli ?

Anaokulu seçerken nelere dikkat etmeli ?

Ana okulu seçerken nelere dikkat etmeliyiz, neleri araştırmalıyız arkadaşlarım. Bu yıl ana okuluna gidecek küçük böceğim için ana okulu araştırıyorum da, yardım edebilir misiniz ?
  3. Fondöten Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Fondöten Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

fondöten nasıl seçilir fondöten seçimi nasıl olmalı Makyaj yaptığınızda cildinizin bir mermer gibi pürüzsüz ve lekesiz bir görünüm almasını istiyorsanız öncelikle fondöteninizi iyi seçmeli ve uygulamalısınız melekler :) Bunun için de fondöten çeşitleri içinden sizin cildinize en uygun olanını seçmelisiniz. Bu konuda bir güzellik uzmanından yardım alabilirsiniz. Biz bu yazımızda genel olarak...
  4. Kreş Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Kreş Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

kreş seçimi, kreş nasıl seçilmeli, kreş seçerken dikkat edilmesi gerekenler Çalışan annelerin en büyük sorunları işe gittiklerinde çocukları güvenli kişiye ve ortamlara bırakmak... Ben de çalışan bir anne olarak 2 yaşına kadar bakıcıyı tercih ettim. Fakat uzmanlar 3 yaştan itibaren artık çocukların sosyalleşmeleri adına kreşi öneriyorlar. Dünyanın en kıymetli varlığı çocuklarımız değilmidir?...
  5. Tüp bebek merkezi seçerken neye dikkat etmeliyim?

Tüp bebek merkezi seçerken neye dikkat etmeliyim?

tüp bebek merkezi seçerken dikkat edilmesi gerekenler,en iyi tüp bebek merkezi nasıl seçilir,tüp bebek tedavisinde doktor seçimi,tüp bebek merkezi seçiminin önemi hakkında bilgiler Seçilen tüp bebek merkezinde doktorun hastasına sergilemiş olduğu tutum çok önemlidir. Seçilen merkezde direkt tedaviye başlamadan önce kısırlığın nedeni detaylı bir şekilde araştırılmalıdır. Nedene yönelik...

Sayfayı Paylaş