gebe
  1. *ŞURA*

*ŞURA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

epilasyonda acısız dönem

Konu, 'Tüy Dökme Yöntemleri' kısmında *ŞURA* tarafından paylaşıldı.

acısız epilasyon yöntemleri Kızzlar hepimizin derdi büyük bir ihtimalle istenmeyen tügler çözüm emla kremi ben denedim kökten çözüm süper hiç acı yokkkkkkkkkkk inanın 8 ay kullan sonraki kullanmalarında tala karınca yagı sür 3 gün 1 yıl içinde hiç tüg kalmıyormuş tala karınca yagını denemedim deneyen varmı varsa bilgilendirsin birde hamam otu duydum o nasıl duyan varmı.:hasta::hasta::hasta::hasta:

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    bildgm kadryla hamam otunun kokusu çok kötü hemde çooookk:)

3. didem

didem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya aa a ama kımse benımle ılgılenmıyo konusmuyo:(,

4. *ŞURA*

*ŞURA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım sıkıntın ne söle yardımcı olayım

5. *ŞURA*

*ŞURA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
  6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Konu ilgili bölümü taşınmıştır.

epilasyonda acısız dönem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derma Seta Acısız Epilasyon

Derma Seta Acısız Epilasyon

derma seta, acısız epilasyon, nedir, nasıl kullanılır, kullanıcı yorumları, ile ilgili bilgiler burada melekler Hem selülitlerinizle savaşmak hem de tüylerinizden kurtulmak ister misiniz melekler? :) Yeni çıkan bir aletle bu mümkün ! Derma Seta Epilasyon Aleti.. Geçelim tanıtımımıza :) Derma seta epilasyon aleti ile ağdaya , jilete , pahalı lazer tedavilerine son vermeye...
  2. Evde Acısız Epilasyon Yöntemleri

Evde Acısız Epilasyon Yöntemleri

Evde Acısız Epilasyon Yöntemleri - Epilasyon yaparken canım çok acıyor acaba Evde Acısız Epilasyon Yöntemleri nelerdir siz ne yapıyorsunuz banada önerin lütfen.
  3. Evde Uygulanabilir Epilasyon Yöntemleri (acısız)

Evde Uygulanabilir Epilasyon Yöntemleri (acısız)

Evde Acısız Epilasyon Yöntemleri Evde Uygulanabilir Epilasyon Yöntemleri Biz kadınların en büyük sorunlarından biridri tüyler ve ömrümüzün neredeyse yarısı tüy sorununa çözümlerle geçer. Bir çok epilasyon yönteminin var olduğu günümüzde kimi evde çözümler, kimi ise güzellik salonlarında ki çözümlerdir. Lakin biz bu yazımızda evde acısız epilasyon çözümlerini konu alıyoruz Melek'ler. Tüy...
  4. aşk acısı

aşk acısı

merhabalar ben 8 yıldır seviyorum birini 20 yaşındayım her seferinde kandırıyor beni . çok seviyorum onu çok belli ediyorum. başkasını seviydu ayrıldık dedi şimdi unutmdm dyo bana. fazla ilgi usandırır mı sence
  5. Lazer epilasyon acısı nasıl geçer ?

Lazer epilasyon acısı nasıl geçer ?

Kızlar lazer epilasyon zararlımı değilmi onu düşüne duruyorum konu açtım size ama hadi diyelim ki lazer epilasyon acıdı sonrasında bu acıyı bitirmek ya da azaltmak için neler yapabilirim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz lütfen ?

Sayfayı Paylaş