gebe
?

Epilasyon için Jilet kullandınız mı?

1. Evet kullandım.Memnun kaldım sürekli kullanıyorum

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Evet kullandım.Memnun kalmadım.

oy sayısı 4
    57,1%
  3. Hayır hiç denemedim.(Tüyleri arttırdığını duymuştum, o yüzden denemedim)

oy sayısı 3
    42,9%
  1. sapphogirl

sapphogirl Forum Okuru

Epilasyonda Jilet kullananlar külübü !!!

Konu, 'Tüy Dökme Yöntemleri' kısmında sapphogirl tarafından paylaşıldı.

bayan jileti jiletle epilasyon bayanlar için jilet kadınlar için jilet kadın jileti Mrb Kızlar;
    Epilasyonda jilet kullanan yada tercih eden varmı? Bakalım kaç kişi jilet kullanıyor.Ben uzun zamandan beri jilet kullanıyorum.Zararını görmedim.

Yaa siz?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Epilasyonda Jilet kullananlar külübü !!!
    canım biz jilete karşıyız :laugh:

3. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Epilasyonda Jilet kullananlar külübü !!!

bende hiç jilet kullanmadım tüyleri sertleştirdiğini ve çoğalttığını duydum...anacığım zaten kurtulmaya çalışıyoz bide jilet kullanıpta çağoltmayalım şu veletleri..

Epilasyonda Jilet kullananlar külübü !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. jilet

jilet

Bakınız; Tıraş Olmak.Rüyada jilet görmek, uzun zamandan beri sürüncemede olan bir işin iyi sonla biteceğine işaret eder. Rüyada jilet görmek, uzun zamandır sonucu belirsiz olan bir işin sonunun iyi biteceğine yorulur. Uzun süredir gerçekleştirmeye çalıştığınız bir hayaliniz veya yarım kalan bir işiniz sonunda gerçekleşecek.Temiz ve parlak jilet güç anlamına gelir. Yalnız kan çıkarsa rüya...
  2. Jilet

Jilet

Jilet Keskin bir :-):-):-):-)l, traş bıcağı olarakta bilinir.
  3. Jileti kim buldu, jiletin icadı

Jileti kim buldu, jiletin icadı

jileti kim icat etti jiletin icadı Jileti kim buldu, jiletin icadı, jilet ne zaman bulundu, jilet nasıl bulundu, jilet hakkında bilgi, ilk jileti kim buldu, jiletin icadı, Jiletin patenti, bu yazı bu bilgileri içermektedir. Günümüz de traç bıçağı adını alan jilet, hangi tarihte kim tarafından icad edilmiştir; buyrun öğrenelim Melek'ler:) jilet ne zaman bulundu, jilet nasıl bulundu, jilet...
  4. remington'un lazerli epilasyon aletini kullananlar yardım ediiiiin

remington'un lazerli epilasyon aletini kullananlar yardım ediiiiin

remington'un lazerli epilasyon aletini kullananlar varsa görüşlerini paylaşabilir mi lütfen?....​ uzun süreli etki için lazerli epilasyondan başka çare yok sanırım :S
  5. philips lazer epilasyon aleti kullananlar

philips lazer epilasyon aleti kullananlar

selam melekler aranız da philips lazer epilasyon aleti alıp kullanan varmı bende almak istiyorum ama boşuna para vermek istemiyorum kullanıcı yorumlarına bakarak almak istedim olumlu ve olumsuz eleştireleri yorumları çok merak ediyorum. tüyleri nasıl iyi alıyormu tüylerin çıkma süreci falan nedir bide fiyatı hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim

Sayfayı Paylaş