gebe
  1. Kayıtsız Üyenesrin

Kayıtsız Üyenesrin Forum Okuru

epilepsi ve gebelik

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üyenesrin tarafından paylaşıldı.

ben epilepsi hastasıyım ve şu anda iki aylık hamileyim doktara daha gidemedim bu ay sonu gidicem ben keppra ilacı alıyorum bebeğim doğunca onu emzirebilirmiyim ilicın süte bir zararı olurmu.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

epilepsi ve gebelik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Epilepsi sarah hastalığı ve gebelik

Epilepsi sarah hastalığı ve gebelik

Epilepsi, sinir uçlarından anormal elektrik uyarımın boşalması ile oluşan bir dizi istemsiz kasılmalarla karakterize bir hastalıktır. Epilepsi nöbetlerini kontrol altında tutmak için bu hastalar sürekli ilaç kullanırlar. Epilepsili kadınlar, epilepsisi olmayanlara göre gebelik komplikasyonlarına daha fazla yakalanırlar. Bu komplikasyonlardan biri nöbetlerde artma olasılığıdır. Nöbetler...
  2. epilepsi tanısı ve tedavisi

epilepsi tanısı ve tedavisi

epilepsi belirtileri bebeklerde sara belirtileri bebeklerde epilepsi nelerdir SARA (EPİLEPSİ) HASTALIĞI Vücudumuzu yöneten merkez beyindir. Bütün aktiviteleri beynimiz sayesinde yaparız. Dolayısıyla beyindeki hücreler arasında elektriksel bir bağlantı vardır. Merkezi sinir sistemi hücrelerinin beklenmedik, aniden elektriksel boşalması sonucu epilepsi ortaya çıkar. Bir kaç dakika sürer ve sonra...
  3. sara(epilepsi) hastası gebelikde ne yapmalı

sara(epilepsi) hastası gebelikde ne yapmalı

Epilepsi, sinir uçlarından anormal elektrik uyarımın boşalması ile oluşan bir dizi istemsiz kasılmalarla karakterize bir hastalıktır. Epilepsi nöbetlerini kontrol altında tutmak için bu hastalar sürekli ilaç kullanırlar. Epilepsili kadınlar, epilepsisi olmayanlara göre gebelik komplikasyonlarına daha fazla...
  4. epilepsi

epilepsi

mrb arkadaşlar ben ecrin 24 yaşındayım bende sizlerle başımdan geçen bi hastalığı paylaşmak istedim. 22 yaşındaydım (çalışıyorum bu arada özel bi firmada )sürekli baş dönmeleri dalıp gitmeler bi konuyu tartışırken konunun yarısında başlıyo konu bitiyo ben farkında değilim 1 böyle 2 böle derken nöbetler başladı.ilk başlarda umursamadım yorgunuktan deyip geçeiştirdim ama nöbetler sıklaştı...
  5. Epilepsi ( sara ) Hastalığı ve Tedavisi

Epilepsi ( sara ) Hastalığı ve Tedavisi

sara, nedir, tedavisi, bitkisel tedavi, kimlerde görülür, epilepsi hakkında bilgiler için yazımıza buyrun. Halk arasında sara olarak bilinen Epilepsi hastalığı, beyin hücrelerinin kontrol edilemeyen, ani, aşırı ve anormal deşarjlarından dolayı ortaya çıkan, beyin yollarını tıkayan bir durumdur. Sara balgamdan veya sevdadan meydana gelir. Balgamın neden olduğu sara hastalığında,...

Sayfayı Paylaş