gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Epostamı açılınca internet kopuyor ne yapacağım ben ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Msnimi asçınca sorun yok, görüşmelerimi yapıyorum ama ne zaman ki eposta kutumu tıklıyorum cırt internet kesiliyor. Kafayı yiycem. Okumama gerken mailler var ve net kesildiğinden ulaşamıyorum :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Sorunun sebebi uzun zaman önce hotmail ile webmessenger servislarinin birleştirilmesi olabilir. Bu yüzden eski sayfanız açılıyor olabilir. Bunu düzeltmek için:

Hotmail`e girdiğiniz zaman sayfanın sol tarafında kalan "Web Messenger Oturumunu Kapat" demeniz yeterli.Kapatınca siz tekrardan bir daha açıncaya kadar öyle kalacak ve sayfanız rahatça açılacaktır.

Epostamı açılınca internet kopuyor ne yapacağım ben ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açılın Ben doktorum

Açılın Ben doktorum

Hani bir durum olur da yardım etmek isteyen vatandaşın içinden cesur yürek süperman çıkar "açılın ben doktorum" der fakat hiç bişeyden anladığı yoktur aslında işte o güzel replikler sizler için. -açılın ben doktorum +adam ölüyo doktor bey -Bi gidin uzaktan kıza benzetmişim +kurtulacak mı -açılııın ben bi gidip doktor çağırıyım +vayyyyy -açılın ben doktorum +geç kaldınız hasta...
  2. Ben ne yapacağım

Ben ne yapacağım

Merhaba, İlk kez bir foruma fikir danışmak için yazıyorum yani anlıyacağınız benim durumum kendi kendime cevaplayamacağım ve göremeyeceğim kadar çok karışık.Okul hayatımda tipik bir inektim.Okul birincilikleri vs. sonra iş hayatındada aynı monotonluk eve iş götürmeler mesaiye kalmak zorunda olmasam bile fazla çalışmalar vs yani tipik bir oğlak kadınıyım... Aşk meşk inancımı yitirmiştim...
  3. Ya ben öldükten sonra internet hesabım ne olacak

Ya ben öldükten sonra internet hesabım ne olacak

Arkadaşlarım internet hesaplarım ve kullandığım mailler vs, şeyi merak ediyorum yarın bi gün her insan gibi bende ölcem de, acaba diyorum öldükten sonra bu hesaplarıma nolcak.?
  4. 19 aylık oğlum kreşte durmuyor ne yapacağım ben ?

19 aylık oğlum kreşte durmuyor ne yapacağım ben ?

Oğlumu kreşe yazdırdık ve bugün ilk kez götürdüm.Saklandım.Oğlum hiç hilafsız 2 saat ağladı. Artık dayanamadım kendimi gösterdim sonra da aldım eve geldim.Kreş yetkilileri bu durumun normal olduğunu 1 hafta içinde geçeceğini söylüyorlar ama oğlumun sürekli ağlması beni düşündürüyor doğrusu.Siz olsanız ne yapardınız?
  5. Ne yapacağım sizce ben

Ne yapacağım sizce ben

Arkadaşlar ya şimdide kayınpederim babamla konuşmuş babam anlattı Şuan ellerim titriyor çok üzüldüm . kv le altlı üstlü oturuyoruz kvde çalışıyor bende bu yüzden görüşemiyoruz 2 hafta evlerine gdemiyorum bazen denk gelmiyor kendi anneme bile 3 hafta bir gdemediyim olmuştur ama tabi kv uğruyor kapıdan merabalışıyoruz buyur gel diyorum geçmiyor rahatsız etmeyeyim dye yada merdivende denk...

Sayfayı Paylaş