gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Erbil'den aldatılmama garantisi

Konu, 'Magazin' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Erbil'den aldatılmama garantisi

Evlendikten sonra durulan çapkınlıklarıyla ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, eşi Tuğba Erbil'in sıkı markajı altında.

Sabah gazetesine röportaj veren çift, mutlu evliliklerinin sırrını anlattı.

Aralarındaki 21 yaş farkın önemli olmadığını belirten Tuğba Erbil, "Mehmet Ali, çapkınlık yaparsa hoşgöremem; onu bırakır giderim. Beni aldatmayacağı konusunda ikna etti.

Beni gerçekten sevdiğine inandım, çok da düşünmedim geçmişini. Evlenmeden önce babam birinin sevgilisi olarak beni gazetede görünce çok üzüldü. 'Başarılı bir işin olur öyle gazeteye çıkarsın' dedi.

Hak etmediğim şeylerle karşılaştım. Ama önce annemi ikna ettim. Anneme Mehmet Ali'nin geçmişte birçok şey yaşamış olabileceğini ancak bugün çok farklı bir insan olduğunu söyledim. Zaten onunla tanışınca sevdiler. Babam şu an televizyonu bir tek Mehmet Ali için izliyor" ifadelerini kullandı.

Erbil'den aldatılmama garantisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya avşar aldatılmaya izin vermedim dedi

Hülya avşar aldatılmaya izin vermedim dedi

'BEN DE ALDATILMAYA İZİN VERDİM!' SON OLARAK TMSF İLE ANLAŞMASINA ESKİ EŞİ KAYA ÇİLİNGİROĞLU’NUN DA ARACI OLMASIYLA GÜNDEME GELEN HÜLYA AVŞAR, ALDATILMA KONUSUNDA ERKEĞİN TEK BAŞINA SORUMLU TUTULAMAYACAĞINI SÖYLEDİ. Çilingiroğlu ile evliliği boyunca sık sık aldatılma haberleriyle basına konu olan Avşar, bir erkeğin aldatması için kadının da izin vermesi gerektiğini söyledi. Aldatmada...
  2. Kredilere devlet garantisi geliyor

Kredilere devlet garantisi geliyor

TOBB bünyesindeki kredi garanti fonunun işleyişinin değiştirilerek devreye sokulacağı iddia edildi. Bankalarla reel sektör arasındaki kredi akışına ilişkin şikayetler, küresel mali kriz sürecinde yoğunlaştı. Birçok şirket, bankaların yeni kredi açmadığı gibi eski kredilerin ödemesini de erkene çektiği gerekçesiyle tepkilerini dile getiriyor. Hükümet, açıklanan destek paketlerine ek olarak...
  3. kopma garantisi veriyorum:D:D

kopma garantisi veriyorum:D:D

Şimdi Aşığıda Okuyacağınız Kişi İngilizceyi Yeni öğrenmiştir Ve İngiliz Bi arkadaşına e-mail Yollayacaktır... Fakat Gelin Görünkü Bizimki Garip , Saçma , Komik Şeyler Yazar... Sizde Bi Okuyun ve Kahkahaya Boğulun Hello!can friendim.my abuzıttın.. How are you friendim.çoluk çhildren how.best'tir inşAllah. My'a question sorarsan best'im allah'a şükür.world işte yuvarlanıp going'im. My...
  4. Erbil'in büyük heyecanı

Erbil'in büyük heyecanı

erbil şifalı bitkiler sezen erbilin düğün fotoğrafları erbil şehri şehri fotoğrafları Allah tatmamına erdirsin mutluluklar:) ÜNLÜ SANATÇI MEHMET ALİ ERBİL ŞU GÜNLERDE ÇOK FARKLI BİR HEYECAN İÇERSİNDE Kızı Sezin Erbil’in tekstilci Evren Yazgan’la dünya evine girecek olmasının heyecanını yaşayan baba Erbil çok mutlu. Sait Halim Paşa yalısında evlenecek olan çift şu...
  5. Mehmet Ali Erbil'in hastalığı

Mehmet Ali Erbil'in hastalığı

mehmet ali erbil, haberleri, hastalığı, nedeni, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Çok nadir görülen “kaçış sendromu” adlı hastalığa yakalanan Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde hastaneye yattı melekler :) 28 günde bir hastaneye gidip ilaç aldığını söyleyen ünlü şovmen, hastalığa nasıl yakalandığını İzzet Çapa’ya verdiği röportajda anlattı: “Hastalığımın adı...

Sayfayı Paylaş