gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Erbil'in büyük heyecanı

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

erbil şifalı bitkiler sezen erbilin düğün fotoğrafları erbil şehri şehri fotoğrafları

Allah tatmamına erdirsin mutluluklar:)

ÜNLÜ SANATÇI MEHMET ALİ ERBİL ŞU GÜNLERDE ÇOK FARKLI BİR HEYECAN İÇERSİNDE

Kızı Sezin Erbil’in tekstilci Evren Yazgan’la dünya evine girecek olmasının heyecanını yaşayan baba Erbil çok mutlu. Sait Halim Paşa yalısında evlenecek olan çift şu sıralar düğün hazırlıklarıyla uğraşıyor. Mutluluğunu her fırsatta dile getiren Sezin Erbil bu düğün için tam 16 kilo verdi. Mehmet Ali Erbil’in evinde, aile arasında yapılan nişan töreninin ardından 18 Aralık tarihine gün alan Sezin Erbil, bu mutlu haberi ilk kez ayakligazete.com’a açıkladı.Evlilik hazırlıklarının sürdüğünü belirten Sezin Erbil ; ‘Yeni evimiz için alışveriş yapıyoruz, düğünle ilgili her datayla birebir ilgileniyoruz, günlerimiz böyle geçiyor’ dedi.

Erbil'in büyük heyecanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erbil'den aldatılmama garantisi

Erbil'den aldatılmama garantisi

Erbil'den aldatılmama garantisi Evlendikten sonra durulan çapkınlıklarıyla ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, eşi Tuğba Erbil'in sıkı markajı altında. Sabah gazetesine röportaj veren çift, mutlu evliliklerinin sırrını anlattı. Aralarındaki 21 yaş farkın önemli olmadığını belirten Tuğba Erbil, "Mehmet Ali, çapkınlık yaparsa hoşgöremem; onu bırakır giderim....
  2. sitedeki heyecan

sitedeki heyecan

selam günlükcük gene ben ben iyiim sağol..:D gelelim konuya bugün sitemizde m.m enler yarışması başladı herkes yavaş yavaş katılmaya başladı ilk oyu ben kullandım valla oyun moyun ama heyecanladnımm çok ciddiye aldım galiba:D:Dneysee bugün kar-tanesi nin doğum günü(ii ki doğdun) dünde zilan ın doğum günüydü(iyiki doğdun) neysee sitede herşey böyle ayrıca kaprislim de mod oldu (hayırlı olsun)...
  3. dert değil ,çok büyük heyecan

dert değil ,çok büyük heyecan

yakında evleniyorum çok heyacanlıyım ve çok korkuyorum.herkes korkulacak bişe yok diyo ama elimde değil çok korkuyorum ilk ....den:) söylemeye bile utanıyorum ne yapıcam off benn yaa:)
  4. Mehmet Ali Erbil'in hastalığı

Mehmet Ali Erbil'in hastalığı

mehmet ali erbil, haberleri, hastalığı, nedeni, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Çok nadir görülen “kaçış sendromu” adlı hastalığa yakalanan Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde hastaneye yattı melekler :) 28 günde bir hastaneye gidip ilaç aldığını söyleyen ünlü şovmen, hastalığa nasıl yakalandığını İzzet Çapa’ya verdiği röportajda anlattı: “Hastalığımın adı...
  5. Adım adım annelik heyecanı

Adım adım annelik heyecanı

1. Yüzyılda anne olmak zor… Ancak günümüzün bilinçli kadınları artık anneliğe sağlıklı bir hamilelikle başlıyor ve sağlıklı çocuklar yetiştirmek için sürekli kendilerini geliştiriyor. Cevap: adım adım annelik heyecanı Anadolu Sağlık Merkezi doktorları anneliğe hazırlanan anne olmak üzere olan ve çocuk sahibi olan kadınlara hamileliğe hazırlıktan çocuk büyütmeye kadar birçok konuda...

Sayfayı Paylaş