gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Ercan Demirel - Ayrilamam ki Severken

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

ercan demirel karar verdim Can damarimdan ayrildim Kapimi çarptim arkama bakmadim
    Gururumdan geçemedim
    Onu bir kez dinlemedim
    Tanrim bana sen yardim et

Anlamadimki neyoldu
    Karar verdim çok erkenden
    Naseviniyaldim simdi
    Ayrilamamki severken

Yureyimin sesi bana
    Hesab sorar gibi oldu
    Bebeyim bu gunden beri
    Kalbim çiçek gibi soldu

Can damarimdan ayrildim
    Kapimi çarptim arkama bakmadim
    Gururumdan geçemedim
    Onu bir kez dinlemedim
    Tanrim bana sen yardim et

Anlamadimki neyoldu
    Karar verdim çok erkenden
    Naseviniyaldim simdi
    Ayrilamamki severken

Yureyimin sesi bana
    Hesab sorar gibi oldu
    Bebeyim bu gunden beri
    Kalbim çiçek gibi soldu

Ercan Demirel - Ayrilamam ki Severken konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ercan Demirel-Durma Git

Ercan Demirel-Durma Git

ercan demirel durma git akor durma git akor ercan demirel Istemem basina birseyler gelsin Melekler alsin seni kanatlari altina Dilegim Allahimdan mutsuz olmayasin Yuzun hep gulsun hersey gonlunce olsun Gulum sana ben dayanamam 2x Durma git hic bakma gozyaslarima Aglayarak atlatirim ben bu yukumu Mutlu ol mesut ol pisman olma sakin Allahim korusun seninle dualarim Hayatim herseyim ne olur...
  2. Ercan Demirel - Seviyorum seni Anla

Ercan Demirel - Seviyorum seni Anla

ercan demirelin şarkıları ercan demirel sevişiyorduk orda seviyorum seni anla notaları demirel sevişiyorduk seviyorum anla tab Ben neyleyim faydası yok bir şeyin Param parça bir haldeyim tutmaz oldu ellerim Yüreğimde bir acı tadım tuzum kalmadı Ne yaptın bana söyle durduramam bu feryadı Seninle olmak çok güzel Bir dakikan ömre bedel Kokun sarmış dört yanımı Dayanmak çok zor hadi gel Ben...
  3. Ercan Demirel - Zor geliyor Anlatamam

Ercan Demirel - Zor geliyor Anlatamam

zor geliyor anlatamam ercan demirel zor geldi ercan demirel geliyor anlatamam Ben dünki ben degilim inan bana Ne olur dön geri Askim kurban olurum ben sana Ben dünki ben degilim inan bana Ne olur duy sesimi Askim muhtacim ben sana Al beni Sar beni Yerden yere cal beni Yeminim var bu aska Canlandir su kalbimi Al beni Sar beni Ömür boyu sev beni Olamam sensiz asla Tutu ver...
  4. ercan demirel-elveda deme bana 2009

ercan demirel-elveda deme bana 2009

elveda deme bana tab ercan demirel elveda deme bana notaları notaları ercan demirel tab nın 2009 senesine çok hızlı giriş yapan Ercan Demirel slow ağırlıklı albüm hazırladı. Genç şarkıcı şuanda 25 yaşında. Sanat dünyasına girişinden önce 96 yıllarında evde org çalarak başlamış gitar ve sazla kendini geliştirmeye devam etmiş. Çıkarmış olduğu Elveda Deme Bana albümü ile başarılı bir grafik...
  5. Ercan Demirel - Seviyorum Anla - AKOR (versiyon 1)

Ercan Demirel - Seviyorum Anla - AKOR (versiyon 1)

ben dün gece rüyamda akor seviyorum seni anla akor ercan demirel ben dün gece rüyamda gitar akorları ercan demirel seviyorum anla tab Kapo3 Giris: Am – F – G – Em – F – G – F – Em Em F Em Am Em F Em Ben neyleyim faydasi yok birseyin paramparca bir haldeyim tutmaz oldu ellerim . Em F Em Am...

Sayfayı Paylaş