gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ercan Demirel - Elveda Deme Bana - AKOR (versiyon 1)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

elveda deme bana akor gitme kal yanımda akor elveda deme bana tab notaları gitme kal be yanımda AM – EM – G - F
    Am
    karsimda durdugunda
    Em F
    gözlerime baktiginda icimden birseyler kopuyor
    Am
    olmuyor
    Am
    nefesim daraliyor
    Em
    yeminler bozuluyor
    F Am
    cinmisin perimisin anlamadim

Am Em
    o deniz gözlerinden alamam gözlerimi
    G
    gider eski zamana
    F
    aglarim yana yana

Am Em
    o deniz gözlerinden alamam gözlerimi
    G
    gider eski zamana
    F
    aglarim yana yana

Am
    gitme kal be yanimda
    Em
    surada bas ucumda
    G
    sana kurban olurum
    F
    elveda deme bana

Am Em
    ben seni el üstünde hatta bas üstümde
    G
    tasirim merak etme
    F
    elveda deme bana

Ercan Demirel - Elveda Deme Bana - AKOR (versiyon 1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ercan Demirel-Durma Git

Ercan Demirel-Durma Git

ercan demirel durma git akor durma git akor ercan demirel Istemem basina birseyler gelsin Melekler alsin seni kanatlari altina Dilegim Allahimdan mutsuz olmayasin Yuzun hep gulsun hersey gonlunce olsun Gulum sana ben dayanamam 2x Durma git hic bakma gozyaslarima Aglayarak atlatirim ben bu yukumu Mutlu ol mesut ol pisman olma sakin Allahim korusun seninle dualarim Hayatim herseyim ne olur...
  2. Ercan Demirel - Seviyorum seni Anla

Ercan Demirel - Seviyorum seni Anla

ercan demirelin şarkıları ercan demirel sevişiyorduk orda seviyorum seni anla notaları demirel sevişiyorduk seviyorum anla tab Ben neyleyim faydası yok bir şeyin Param parça bir haldeyim tutmaz oldu ellerim Yüreğimde bir acı tadım tuzum kalmadı Ne yaptın bana söyle durduramam bu feryadı Seninle olmak çok güzel Bir dakikan ömre bedel Kokun sarmış dört yanımı Dayanmak çok zor hadi gel Ben...
  3. Ercan Demirel - Ayrilamam ki Severken

Ercan Demirel - Ayrilamam ki Severken

ercan demirel karar verdim Can damarimdan ayrildim Kapimi çarptim arkama bakmadim Gururumdan geçemedim Onu bir kez dinlemedim Tanrim bana sen yardim et Anlamadimki neyoldu Karar verdim çok erkenden Naseviniyaldim simdi Ayrilamamki severken Yureyimin sesi bana Hesab sorar gibi oldu Bebeyim bu gunden beri Kalbim çiçek gibi soldu Can damarimdan ayrildim Kapimi çarptim arkama...
  4. Ercan Demirel - Zor geliyor Anlatamam

Ercan Demirel - Zor geliyor Anlatamam

zor geliyor anlatamam ercan demirel zor geldi ercan demirel geliyor anlatamam Ben dünki ben degilim inan bana Ne olur dön geri Askim kurban olurum ben sana Ben dünki ben degilim inan bana Ne olur duy sesimi Askim muhtacim ben sana Al beni Sar beni Yerden yere cal beni Yeminim var bu aska Canlandir su kalbimi Al beni Sar beni Ömür boyu sev beni Olamam sensiz asla Tutu ver...
  5. Bana Artık Hicran De 1.Bölüm Resimleri

Bana Artık Hicran De 1.Bölüm Resimleri

bana artık hicran de resimleri,bana artık hicran de görselleri,bana artık hicran de dizisi 1. bölüm resimleri,bana artık hicran de görselleri hakkında bilgiler Kanal D’nin başrollerini; Aslı Enver, Buğra Gülsoy, Alican Yücesoy, Şebnem Hassanisough, Tamer Levent, Nur Sürer, Zeyno Eracar, İncinur Daşdemir, Turgay Kantürk, Nadir Sarıbacak ve Elif Ceren Balıkçı’nın paylaştıkları, yeni sezondaki...

Sayfayı Paylaş