gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ercan Demirel - Seviyorum Anla - AKOR (versiyon 1)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ben dün gece rüyamda akor seviyorum seni anla akor ercan demirel ben dün gece rüyamda gitar akorları ercan demirel seviyorum anla tab Kapo3
    Giris: Am – F – G – Em – F – G – F – Em

Em F Em Am Em F Em
    Ben neyleyim faydasi yok birseyin paramparca bir haldeyim tutmaz oldu ellerim .

Em F Em Am Em F Em
    yüregimde bin aci tadim tuzum kalmadi ne yaptin bana söyle durduramam bu feryadi
    .

Am
    Seninle olmak cok güzel
    F
    bir dakikan ömre bedel
    G
    kokun sarmis dört yanimi
    F Am
    dayanmak cok zor hadi gel

Am F
    ben dün gece rüyamda seni gördüm biranda ,
    G Em
    sevişiyorduk orda kurdugumuz yuvada ,
    F Dm
    al beni kollarına, bırakma kurda kusa ,
    G F Em
    seviyorum seni anla...

Ercan Demirel - Seviyorum Anla - AKOR (versiyon 1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ercan Demirel-Durma Git

Ercan Demirel-Durma Git

ercan demirel durma git akor durma git akor ercan demirel Istemem basina birseyler gelsin Melekler alsin seni kanatlari altina Dilegim Allahimdan mutsuz olmayasin Yuzun hep gulsun hersey gonlunce olsun Gulum sana ben dayanamam 2x Durma git hic bakma gozyaslarima Aglayarak atlatirim ben bu yukumu Mutlu ol mesut ol pisman olma sakin Allahim korusun seninle dualarim Hayatim herseyim ne olur...
  2. Ercan Demirel - Ayrilamam ki Severken

Ercan Demirel - Ayrilamam ki Severken

ercan demirel karar verdim Can damarimdan ayrildim Kapimi çarptim arkama bakmadim Gururumdan geçemedim Onu bir kez dinlemedim Tanrim bana sen yardim et Anlamadimki neyoldu Karar verdim çok erkenden Naseviniyaldim simdi Ayrilamamki severken Yureyimin sesi bana Hesab sorar gibi oldu Bebeyim bu gunden beri Kalbim çiçek gibi soldu Can damarimdan ayrildim Kapimi çarptim arkama...
  3. Ercan Demirel - Zor geliyor Anlatamam

Ercan Demirel - Zor geliyor Anlatamam

zor geliyor anlatamam ercan demirel zor geldi ercan demirel geliyor anlatamam Ben dünki ben degilim inan bana Ne olur dön geri Askim kurban olurum ben sana Ben dünki ben degilim inan bana Ne olur duy sesimi Askim muhtacim ben sana Al beni Sar beni Yerden yere cal beni Yeminim var bu aska Canlandir su kalbimi Al beni Sar beni Ömür boyu sev beni Olamam sensiz asla Tutu ver...
  4. ercan demirel-elveda deme bana 2009

ercan demirel-elveda deme bana 2009

elveda deme bana tab ercan demirel elveda deme bana notaları notaları ercan demirel tab nın 2009 senesine çok hızlı giriş yapan Ercan Demirel slow ağırlıklı albüm hazırladı. Genç şarkıcı şuanda 25 yaşında. Sanat dünyasına girişinden önce 96 yıllarında evde org çalarak başlamış gitar ve sazla kendini geliştirmeye devam etmiş. Çıkarmış olduğu Elveda Deme Bana albümü ile başarılı bir grafik...
  5. Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

teoman papatya tab Intro: e|-----1-------1-------1--------| b|---1---1---1---1---1---1------| g|------------------------------| d|-3-------4-------3------------| a|-------------------------3~~--| e|------------------------------| Riff 1: e|--------------------| b|--------------------| g|--------------------| d|-6s8-8-8-8---6-8----| Intro: tekrar riff1 3 defa ve a|-6s8-8-8-8---6-8----|...

Sayfayı Paylaş