gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ercan Saatçi - Tam Ondört Saat Oldu

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Tam ondört saat oldu telefonun çalmadı İçim yandı tutuştu bir arayan olmadı x 2
    bir arayan olmadı, bir arayan olmadı

Öyle sakin duruşuma bakma aklım gidiyor
    Gözümde bir tüyüm gibisin içim yanıyor
    x 2

Ercan Saatçi - Tam Ondört Saat Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ercan Saatçi - Sayenizde

Ercan Saatçi - Sayenizde

Ne seveni ne de gideni Hepsinden vaz geçtim Aşklarım dillere düştü sayenizde E buymuş aşk bestesi dedikleri Ne dünyayı yıkarım Ne de kırarım kadehleri Sevgiye inanmaz oldum sayenizde Tükenmiş delikanlı aşk dedikleri Ne gülerim ne de kızarım Ne de arkasından ağlarım Yüreğim aşklara küstü sayenizde E bıktım artık fahişe gönüllerden Ne okyanuslar kadar derin Ne de gökyüzü kadar...
  2. Ercan Saatçi - Kararsız Geceler

Ercan Saatçi - Kararsız Geceler

Hiç soran olmaz ki Derdin ne diye Ağlıyormusun gülüyormusun Bu ne hal niye Ah geceler yine puslu ve suçlu Ben ne aşklar gördüm suçlu Yine yalnızım yine dargınım İçiyorum yine Kararsız yine geceler Yaz gunu yalnızlık çeker Doyamadan ayrıldık Kader mi gönül mü gider
  3. Ercan Saatçi - Kara Kışlar

Ercan Saatçi - Kara Kışlar

Bilsen ne çok şeydin sen Yazık ki aynıydı her giden Yok kalbim ah kalbim yok Sevgiler çok insafsız yarını yok Ağlarım gün geçmez ağlarım öfkeyle sustum diye ardından Kaybolur gibiydi yüreğim öyle derin ve öyle kederli Çok kara kışlar gördüm ben yine pes etmedim -x 2 Çok ayrılıklar gördüm ben yine yenilmedim -x 2
  4. Ercan Saatçi / Mucize Nağmeler

Ercan Saatçi / Mucize Nağmeler

hamilelikte dinlenmesi gereken müzikler hamilelikte dinlenecek müzikler gebelikte dinlenmesi gereken hamileyken dinlenecek hamileyken sanat müziği alaturka tarzdan hoşlananlar için mutlaka dinlenmesi gereken bir albüm. Ünlü pop sanatçıların seslendirdiği alaturka parçaların yer verildiği Mucize Nağmeler müzikseverlerle buluştu.Birçok ünlü sanatçının ve güzel eserlerin yer aldığı albümün...
  5. Beren Saat Nası Olmuş?

Beren Saat Nası Olmuş?

beren saat modası, hayatı, giyim, giyim tarzı burada arkadaşlar. Bir konser için aşaağıda gördüğünüz garip kıyafeti giyen Beren Saat'i nasıl buldunuz merak ediyorum.. Açıkcası ben Beren Saat'in doğal güzelliğine bayılan biri olarak çuval giyse yakışır zannediyordum ama yanılmışım.. Hadi ben yoruma başlıyım siz devamını getirin;üzerindeki deri yeleğini iç kıyafetiyle çok alakasız buldum ve hiç...

Sayfayı Paylaş