gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Erciyes dağındaki Allah yazısı!

Konu, 'Dini Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

erciyes dağındaki allah yazısı [​IMG]

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Erciyes dağındaki Allah yazısı!
    emeğine sağlık

Erciyes dağındaki Allah yazısı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erciyes

erciyes

Dünyanın farklı coğrafyalarında pek çok bilim insanı bu sorunun yanıtını arıyor ve doğa koruma programlarını da elde ettikleri risk verilerini dikkate alarak geliştirmeyi amaçlıyor. Türkiye'de ilk Ekolojik Risk Değerlendirmesi ise Erciyes Dağı'nda gerçekleştirildi. Ve TÜBİTAK tarafından desteklenen “Dağ Alanları Yönetimi (DAY) ve Planlaması” projesi çerçevesinde yapılan araştırma, Erciyes'in...
  2. Mount Erciyes - Erciyes Dağı (ingilizce)

Mount Erciyes - Erciyes Dağı (ingilizce)

mount erciyes erciyes dağının ingilizce tanıtımı dağı ingilizce dağının ingilizcesi Mount Erciyes ; erciyes dağı... Kocacığımın memleketinin gözdesi. Eğer sizde bu güzel yer hakkında ingilizce ödeviniz olursa buyrun size erciyesi anlatan güzel bir yazı.. MOUNT ERCIYES One of Turkey's most important mountaineering and winter sports centers, Mount Erciyes rises from the south of the Kayseri...
  3. Dağda Allah yazısı

Dağda Allah yazısı

Rüyam gerçek değildi animasyon-çizgifilm gibi bir şeydi.Bir dağ vardı,dağın yüzü vardı gözleri,ağzı felan.Sonra birden Arapça harflerle dağın üstünde Allah yazısı çıktı.Öyle pat diye değil.Bir elle yazılıyor gibi harfler sıra sıra çıktılar.Sonra aniden uyandım.Allah yazısı bir tek dağda çıkmadı ama o bölümleri net hatırlamıyorum.En anlayamadığım neden çizgifilm şeklindeydi bütün...
  4. falda Allah yazısı görmek

falda Allah yazısı görmek

Merhabalar, gecen hafta fal baktırdım ve falımda arapca Allah yazısı cıktı ne anlama gelmektedir ögrenmek istiyorum, bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz?

Sayfayı Paylaş