gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Ercüneyt Özdemir - Duvar (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

intro: Dm-Gm-Bb-Gm-A > > X2 Dm Gm Em
    hayat sırtımızda agır bıraksak olmaz
    A
    soluklan biraz
    Dm Gm Em
    bilmek,yeterince kahır unutsak olmaz
    A
    içimiz unutmaz
    Bb Gm Bb >
    hiç birşey eskisi gibi degil biliyorum >>
    Gm A >>>
    gülüşünü en çok ben özlüyorum >>>>
    Dm Gm Bb > >>>>>"A"
    gözlerin yine duvar ardı seni beni yakar >> >>>>
    Gm >>> >>>
    savaşlardan çıkmış bu yürek >>>X2 >>>
    A >> >>
    sen olmadan kaç gün yaşar > >

tekrar "intro" 1 kez

tekrar baştan

tekrar "A"

Ercüneyt Özdemir - Duvar (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özdemir Erdoğan

Özdemir Erdoğan

Özdemir Erdoğan 17 Haziran 1940 tarihinde İstanbul�da dünyaya geldi. Annesi batı klasik müziği piyanisti ve dayısı keman ve piyano çalan klasik müzik sanatçısıydı. İlk eğitim bu küçük yaşlardan itibaren bu kanallarla alınmıştır. 1940 - 50 arası yıllarının kendine özgü koşulları Özdemir Erdoğan�ın resmi bir sanat eğitimi almasını engelleyen önemli faktörlerden biridir. Diğer bir hususta,...
  2. Bülent Özdemir Akşam Keyfinde

Bülent Özdemir Akşam Keyfinde

Ünlü besteci Kenan Erçetingöz'ün programına katıldı sıcak samimi bi söyleşi ile müzükleriyle Bülent Özdemir programa renk kattı........ KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ, YİNE MÜZİK VE İTİRAFLA DOLU.. Ünlü sanatçıların yorumuyla Bülent Özdemir’in bestelediği şarkılar ekrana getirildi.. Bülent Özdemir, eskiden kendisine ‘Şavşak Bülent’ dediklerini açıkladı....
  3. Cüneyt Özdemir kimdir

Cüneyt Özdemir kimdir

cüneyt özdemir kimdir cüneyt özdemir cüneyt özdemir kimdir, hayatı, kısaca hayatı, dizileri, tv programları, biyografi Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda belgeselleri ile tanıdığımız cüneyt Özdemir hakkında bilgilere yer verdik. Buyrun merak ettiğiniz herşey bu yazımızdadır! 1970 yılında Ankara’da doğdu. İlk orta lise eğitimini Ankara’da tamamladı. 1988 yılında Ankara Üniversitesi...
  4. Ekrem Özdemir kimdir

Ekrem Özdemir kimdir

ekrem özdemir ekrem özdemir, kimdir, hayatı, hakkında bilgiler, biyografi Spor program sunucluğu yapan Ekrem Özdemir hakkında merak ettiğiniz herşey bu yazımızdadır! Zağnos Paşa İlkokulunu ve Karesi Orta Okulu’nu Balikesir’ de okuduktan sonra Edirne Öğretmen Lisesi’ne başladı. Ardından Ankara Öğretmen Lisesi’ni bitirdi. Daha sonra 1979’da Gazi Üniversitesi’nden mezun olan Ekrem Özdamar...
  5. Cüneyt Özdemir Zorundamıyım Çoookk Komikkk

Cüneyt Özdemir Zorundamıyım Çoookk Komikkk

CNN TÜRK'te Cüneyt Özdemir'in sunduğu 5N1K'da Flaş TV'de mahkumlar için yapılan bir program gündeme getirildi. Programın konuğu ise sanatçı Dilber Ay'dı. Cüneyt Özdemir, "En çok istenen 5 parçanın ismini sayar mısınız?" sorusuna Dilber Ay, "Zorunda mıyım" ile başlayan cümle kurunca olanlar oldu. Ay'ın sözlerini yanlış anlayan Özdemir'i Dilber Ay düzeltti. Ay, parçanın...

Sayfayı Paylaş