gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Erdal Celik - Hayat Hikayem (2oo8) tanıtım

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

erdal çelik hayat hikayem erdal çelik hayatı hakkında kimdir biyografi Erdal Celik - Hayat Hikayem (2oo8)
    01. Erdal Celik - Nerde
    02. Erdal Celik - Nerde Bilirdim
    03. Erdal Celik - Isterim
    04. Erdal Celik - Yazik
    05. Erdal Celik - Kaldirim Taslari
    06. Erdal Celik - Hayat Hikayem
    07. Erdal Celik - Dünya Yeter
    08. Erdal Celik - Ask

Erdal Celik - Hayat Hikayem (2oo8) tanıtım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erdal Erzincan

Erdal Erzincan

2 Mayıs 1971 yılında Erzurum ili Aşkale ilçesi Sos (şimdiki adı Dallı) köyünde doğdu. 7 yaşında usta - çırak geleneğiyle bağlama çalmayı öğrendi. 1981 yılında İstanbul'a yerleşti. 1985 yılında sistemli olarak ASM'de (Arif Sağ Müzik Okulu) bağlama dersleri almaya başladı. 1989 yılında İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi) Türk Müziği Devlet Konservatuarına girdi ve yine bu yıllarda şelpe...
  2. Celik Palas Hotel

Celik Palas Hotel

Adres : Çelik Palas Bursa, Çekirge Cad.No: 79 - Çekirge Konum : Şehir Merkezi Otel Bilgisi Çelik Palas Türk Cumhuriyeti'nin kurucusu olan Atatürk tarafından 1935'de kurulmuştur. Swissôtel Çelik Palas misafirlerine termal su havuzu ve geleneksel Türk banyosu ile doğal kaplıca imkanı sunar. Toplantı organizasyonlarıyla ilgilenenler için...
  3. t.A.T.u -- White Robe 2oo8 Albüm Tanıtımı

t.A.T.u -- White Robe 2oo8 Albüm Tanıtımı

1. Áåëûé Ïëàùèê 2. White Robe 3. Plant of Nothing 4. No Mercy 5. Marsiano 6. House of Robots 7. Asetro 8. 220
  4. Kıraç -Toprağın Türküleri (2oo8) albüm tanıtımı

Kıraç -Toprağın Türküleri (2oo8) albüm tanıtımı

01. Keklik 02. Talihim Yok Bahtım Kara 03. Cemalim 04. Seyrime Gel 05. Eşeği Saldım Çayıra 06. Şarköy Türküsü 07. Çayır Çimen Geze Geze 08. Kara Yılan 09. Makaram Sarı Bağlar 10. Karahisar 11. Yayla Yolları 12. Yolcu 13. Derik
  5. Alex - Depresif Polyanna (2oo8) albüm tanıtımı

Alex - Depresif Polyanna (2oo8) albüm tanıtımı

aleks polyanna http://www.meleklermekani.com/yerli-album-tanitimlari/124575-alex-depresif-polyanna-2oo8-album-tanitimi.html 01. Depresif Polyanna 02. Aşk Tazesi 03. Polyanna One More Chance Mash Up Mix 04. Bugünlerde - Elektroliysis Mix 05. Çok Zor - Clup Versiyon 06. Bugünlerde - Rock Versiyon

Sayfayı Paylaş