gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Erdal Güney - Saklimdasin

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Yürüyorum ey yar insanların arasında Kimi yorgun kimi dökük kanar sabır yarasında Ozlüyorum seni zamanla barışamadım
    Geçip gidiyor ömrüm günlere doyamadm

Ucum yok bucağım yok
    Saklımdasın ey yar haberin yok
    Yıllar geçti sönmedi ateş
    Yanıyorum ey yar haberin yok

Uşüyorum ey yar yangınların ortasında
    Yürek kırgın yürek talan kanar sevda yarasında
    Kahırlı yılları çizdin alnıma
    Dost eyledin beni göçüp giden kuşlara

Erdal Güney - Saklimdasin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erdal Erzincan

Erdal Erzincan

2 Mayıs 1971 yılında Erzurum ili Aşkale ilçesi Sos (şimdiki adı Dallı) köyünde doğdu. 7 yaşında usta - çırak geleneğiyle bağlama çalmayı öğrendi. 1981 yılında İstanbul'a yerleşti. 1985 yılında sistemli olarak ASM'de (Arif Sağ Müzik Okulu) bağlama dersleri almaya başladı. 1989 yılında İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi) Türk Müziği Devlet Konservatuarına girdi ve yine bu yıllarda şelpe...
  2. Dalgakiran - Erdal Güney

Dalgakiran - Erdal Güney

dalgakıran notaları erdal güney notaları dalgakıran nota erdal dalkıran aşk herkesi kırar biraz eksilmesin acısı şükret varsın ağlasın dalda kiraz herkes kendine sürgün biraz çocuk gülüşün dünden bir yara aşk bize sıla günler gelir ve büyürüz elbet aşk bize gurbet ayışığı dalgakıran yarada tuz aşktan kalan ayışığı tende bıçak giden sürgün kalan kaçak aşk bize sıla aşk bize gurbet...
  3. Erdal Özyağcılar (Ramiz)

Erdal Özyağcılar (Ramiz)

Hikâyenin başkahramandır. Karısı ve 5 kızıyla beraber yaşayan, sütçülükle geçimlerini sağlayan Ramiz; kendine özgü bir bilgeliği olan, inatçı ama altın kalpli bir adamdır.
  4. Erdal Beşikçioğlu biyografi

Erdal Beşikçioğlu biyografi

erdal beşikçioğlu erdal beşikçioğlu boy nun boyu boyu kaç erdal beşikçioğlu biyografi, kimdir, boy, boyu, barda, hayatı, resimleri, filmleri, dizileri Süper Vali olarak bildiğimiz Erdal Beşikçioğlu hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. 1970 yılında Ankara'da doğdu. Orta öğrenimini İzmir Özel Türk Koleji'nde tamamladı. 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet...
  5. Erdal Güney - Bir Kıyıdan 2011 yeni albüm

Erdal Güney - Bir Kıyıdan 2011 yeni albüm

Erdal Güney, 2011, 2011 albüm, bir kıyıdan, bir kıyıdan 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Eşsiz dizi müzikleriyle hafızalarımıza kazınan sanatçının 2011 yılında çıkardığı albümünü tanıtıyorum sizlere. Eminim bu albüm de diğerleri kadar şahane şarkılarla doludur. Erdal Güney Bir Kıyıdan Üretici Ada Müzik Barkod 8692646503315 Türü Çağdaş Halk Müziği Dili Türkçe Yayın Tarihi...

Sayfayı Paylaş