gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Erdal Özyağcılar (Ramiz)

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hikâyenin başkahramandır. Karısı ve 5 kızıyla beraber yaşayan, sütçülükle geçimlerini sağlayan Ramiz; kendine özgü bir bilgeliği olan, inatçı ama altın kalpli bir adamdır. [​IMG]

Erdal Özyağcılar (Ramiz) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zeynelabidin (ra)

Zeynelabidin (ra)

(658-713m) Hz. Hüseyin'in oğlu, 4. imam - Y.Asya Enstitüsü Hazreti Hüseyin'in (ra)oğlu ve Hazreti Ali'nin (ra)torunudur. On iki imamın dördüncüsüdür. Tabiinin büyüklerinden olup, büyük sahabelerin çoğunu görmüştür. Risâle-i Nur'da, Hazreti Hüseyin'in soyundan gelen manevi mehdi hükmünde olduğu belirtilmektedir. (Mektubat, s. 100)O da şehit edilenlerdendir. Hazreti Hüseyin'in neslini...
  2. Erdal Erzincan

Erdal Erzincan

2 Mayıs 1971 yılında Erzurum ili Aşkale ilçesi Sos (şimdiki adı Dallı) köyünde doğdu. 7 yaşında usta - çırak geleneğiyle bağlama çalmayı öğrendi. 1981 yılında İstanbul'a yerleşti. 1985 yılında sistemli olarak ASM'de (Arif Sağ Müzik Okulu) bağlama dersleri almaya başladı. 1989 yılında İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi) Türk Müziği Devlet Konservatuarına girdi ve yine bu yıllarda şelpe...
  3. Erdal Güney - Saklimdasin

Erdal Güney - Saklimdasin

Yürüyorum ey yar insanların arasında Kimi yorgun kimi dökük kanar sabır yarasında Ozlüyorum seni zamanla barışamadım Geçip gidiyor ömrüm günlere doyamadm Ucum yok bucağım yok Saklımdasın ey yar haberin yok Yıllar geçti sönmedi ateş Yanıyorum ey yar haberin yok Uşüyorum ey yar yangınların ortasında Yürek kırgın yürek talan kanar sevda yarasında Kahırlı yılları çizdin alnıma Dost...
  4. Bu Bölgede RaMa nın...

Bu Bölgede RaMa nın...

Yepyeni bir üyeyim köşem ne kadar ziyaret edilir, ne kadar talep görür bilmiyorum... 3 yıldır falan bir blog tutuyorum, geçenlerde deli tarafıma geldi yazmayı bıraktım, nedenini hala bilmiyorum ama sanırım kötü bir dönemden geçiyorum. O yüzden farklı bir değişiklik istiyorum belkide. Bazen içimdeki bir his lanet olsun bırak yazma diyor, bazense hiç durmadan yazmak istiyorum. Genelde burada...
  5. Erdal Özyağcılar kimdir

Erdal Özyağcılar kimdir

erdal özyağcılar kimdir erdal özyağcılar nereli erdal özyağcılar kimdir, hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, dizileri, filmleri Günümüz de "Karadağlar" dizisinde başrol oynayan Erdal Özyağcılar, başarılı ve usta sanatçılar arasında ki yerini her projesinde koruyor Melek'lerim. "Bizimkiler" adlı dizi ile şöhreti yakalyan büyük usta Erdal Özyağcılar hakkında merak...

Sayfayı Paylaş