gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

erdek AVŞA adası eglence resimleri

Konu, 'Çöplük' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

avşa adası eğlence yerleri erdek avşa adası eğlence mekanları erdek mekanları
    SAHİL KESİMİ RESİMLERİ

Avşa adasında gündüzleri su sporları;​
    Avşada birbirinden güzel eğlenebileceğiniz su sporları bulunmaktadır.
    Jetski, Hamburger, Kano, Denizbisikleti ve diğer eğlence aletleri. Fiyatlarına gelince herkesin bütçesine ve eğlenmesine uygun fiyatlardır.​
    AVŞA ADASINDA YAZ GECELERİ
    Siz Avşa’nın öyle küçük bir ada olduğuna bakmayın avşa denince ilk olarak turkuaz renkli denizi ve rengarenk gece hayatı gelir aklıllara.
    Şunu da belirmekte fayda var avşa nın gece hayatı 7 den 77 ye her yaş grubuna uygun eğlence yerleri bulunur. Gençlerin sıklıkla tercih ettiği barlar ve diskolardır. Yüksek sesi sevmiyorsanız, kafamı dinlemek istiyorum derseniz gündüz insanların güneşlendiği o altın rengi kumlarda akşam şezlongunuza uzanıp nargilenizi içmek için cafeler tercihinizdir.
    Yada ben geceye barlara diskolara gitmeden sevgilimle romantik bir akşam yemeği isterseniz, Bunun için bir çok seçeneğiniz var ama benim size önereceğim ve gittiğiniz zaman gerçekten bana hak vereceğiniz eşsiz doğa manzarası mükemmel bir gün batımı çalan romantik canlı müzik ve çok nezih bir ortam bence tek kelimeyle harika bir nezih yer.
    Ve şimdi sıra gece hayatına geldi saat 22:00 da bütün barlar açılmaya başlar MARTI BAR, BUZZ BAR, ORTA BAR , ve ismi aklıma gelmeyen bi çok bar ve türkü barlar … ama ben her zaman üstü açık olması ve içerdeki hava sıkıntısının olmadığı açık hava diskolarını tercih ederim zaten gidilebilecek bir tane disko var TANZ DİSKO Türkiye nin en büyük 2. Açık hava diskosdur halikarnas’tan sonra bence tanz bütün eğlence dugularınızı bastıracak kapasiteye sahiptir.
    SİZLERE ŞİMDİDEN İYİ EĞLENCELER DİLERİM …..

2. banu23

banu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: erdek AVŞA adası eglence resimleri

enemm kıss tülsü bura bizim memleket sen nerdensinki:)))))

3. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: erdek AVŞA adası eglence resimleri

ben erdekten degilim ama yakınım ya birde benim yegenim avşa adasında tatil yaptı çok güzelmiş anlattı bende paylaşmak istedim

erdek AVŞA adası eglence resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erdek AVŞA adası tanıtım ve giriş

erdek AVŞA adası tanıtım ve giriş

erdek deniz otobüsü erdek avşa ulaşım avşa feribot saatleri adası tanıtımı feribot saatleri 2010 AVŞA ADASI Erdek’ten 18 mil uzaklıktaki adaya İstanbul’dan gemi ve deniz otobüsü ile, Erdek ve Tekirdağ’dan motorla ulaşım sağlanmaktadır. Avşa adası çevresi neredeyse hemen tümüyle plajdır . Ucuz ve Kaliteli konaklama yerleriyle bir tatil cenneti Avşa Adası . Doğal plajlarıyla , eğlence...
  2. erdek AVŞA adası tanıtım resimleri

erdek AVŞA adası tanıtım resimleri

erdek resimleri avşa adası resimleri avşar adası avşa tanıtım erdek görüntüleri
  3. Cunda adası resimleri Tatil beldesi

Cunda adası resimleri Tatil beldesi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Erdek - Ocaklar Resimleri

Erdek - Ocaklar Resimleri

erdek ocaklar resimleri erdek resımlerı Erdek Limanı ... Erdek Şehir Merkezi Erdek - Ocaklar Manzara Resimleri Erdek - Ocaklar Plajı Erdek - Ocaklar Sahil Resimleri Erdek - Ocaklar Şehir Merkezi
  5. Tahiti Adası Resimleri ve Tanıtımı

Tahiti Adası Resimleri ve Tanıtımı

tahiti adası yeri haritada nerede tanıtımı özellikleri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Olağanüstü doğası,insanda içme hissi yaratan berrak mavi-yeşil denizi,upuzun bembeyaz kumsallarıyla Tahiti Adası tanıtımıyla karşınızdayız melekler :) Bu muhteşem ada gerek tatil,gerek balayı için tıpkı Saumi adaları gibi harika bir alternatif.:) Tahiti, Fransız Polinezyası'ndaki en büyük...

Sayfayı Paylaş