gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Erdem ERGUN-Alma Ahımı

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

erdem ergün alma ahımı mp3 indir erdem ergün alma ahımı indir Erdem Ergün Alma Ahımı Şarkı Sözleri
    Sorarlar derdin ne diye
    Derdim sana doymaz doymaz inan
    Bu efkârın bir tarifi yar
    Kitaplara sığmaz sığmaz inan
    Alma alma ahımı
    Yalanım yok yok günahım yok
    Gayrı duy figanımı
    Benim sensiz muradım yok alma
    Yalnız yürüdüm yalnız uyudum
    Yalnız kanadım ve bilmez inan
    Bu efkarın, bir tarifi yar
    Kitaplara sığmaz sığmaz inan
    Alma alma ahımı
    Yalanım yok günahım yok
    Gayrı duy figanımı
    Benim sensiz muradım yok alma

Erdem ERGUN-Alma Ahımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Affın erdemi...

Affın erdemi...

Bir gün trenle seyahat eden birisi tesadüfen son derece huzursuz olan genç bir adamın yanına oturmuş. Bir sure sonra, genç adam, uzak bir hapishaneden henüz çıkmış bir mahkum olduğunu açıklamış. Mahkumiyeti ailesine o kadar utanç vermiş ki, ne ziyaretine gelmişler, ne de bir mektup yollamışlar. Ama fakir oldukları için seyahat edemediklerini, cahil oldukları için mektup yazamadıklarını umuyor;...
  2. Ömer Erdem

Ömer Erdem

ömer erdem şiirleri ömer erdem hayatı biyografi kimdir Ömer Erdem Ömer Erdem, 1967 doğumlu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nden mezun oldu; Yeni Türk Edebiyatı sahasında yüksek lisans yaptı. TRT İstanbul Televizyonu Eğitim-Kültür ve Drama Programları müdürlüğünü yürütüyor. Diriliş, Dergâh, Düşler, Göçebe, Nar, Hece, Sonsuzluk ve Birgün, Yasakmeyve, Kitap-lık ve Kaşgar dergilerinde...
  3. Ergün Otel

Ergün Otel

Ergün Otel Resimleri ..." "Ergün Otel Bilgileri ..." Oda Özellikleri: Toplam 31 oda kapasite, 110 yatak, odaların hepsinde standart olarak telefon, direkt telefon, duş ve tuvalet, banyoda telefon, saç kurutma makinası, yangın alarmı, minibar, çay veya kahve makinasi, uyandırma servisi, kasa, TV, uydu TV, digitürk, cine 5 ve merkezi ısıtma bulunmaktadır. Otel Özellikleri:...
  4. Ahsen

Ahsen

Teşekkürler
  5. AH AH AH

AH AH AH

BAHSETMİŞTİMN GENİŞ AİLE OLARAK YAZIYORUZ TABİ TÜMÜ BİR GÜNDE YAŞANMIYOR AMA BEN ESKİDEN MMNINA ÖYLE AİLESİ MESELELERİ YAZMAZDIM ARTIK İÇİMDE KALAN HERŞEYİ DÖKÜCEM.KAYNANAM HERŞEYE KIZIYOR.TAMAM HAYVAN BESLEMEME FALAN KIZARDI ESKİDENDE İYİCE ABARTTI.ÇOCUK ÜSTÜÜNÜ KİRLETMİŞ KENDİ KENDİME SÖYLENİYORDUM KAYNANAM DEDİKİ BANA BAĞIRAMIYON ACISINI ÇOCIUKTAN ÇIKARTIYON.YEMEK PİŞİRMİŞTİM SIRAYLA...

Sayfayı Paylaş