gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Erdem Ergüney kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

erdem ergüney kimdir, hayatı, biyografi, filmleri
    "Kurtlar Vadisi" filminden aşina olduğumuz başarılı oyuncu Erdem Ergüney hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler.

Erdem Ergüney (1970, Denizli - ), Türk oyuncu.
    2 Ekim 1970 yılında Denizli’de doğdu. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümüne girdi. Stanislavski metodu üzerine temellendirilen okul eğitimi süresince çeşitli tür ve metotlardaki oyunlarda rol aldı. Yıldız Kenter, Haldun Dormen, Güngör Dilmen gibi ustalardan ders aldı. 1996 yılında mezun olduktan sonra dil ve tiyatro eğitimi için İngiltere’ye gitti. Leeds kentindeki West Yorkshire Playhouse tiyatrosunda altı aylık Workshop çalışmasına katıldı. Ardından Londra’da National Theatre’da The Invention Of Love adlı oyunun provalarına üç ay süre ile gözlemci olarak katıldı. Türkiye’ye döndüğünde çeşitli okullarda tiyatro öğretmenliği yaptı. 1999 yılından sonra çeşitli televizyon dizilerinde rol aldı. 2003 yılında O Şimdi Asker filminde oynadı. 2003-2005 yılları arasında Kurtlar Vadisi adlı dizide Deli Hikmet rolünde oynadı.

Erdem Ergüney kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Affın erdemi...

Affın erdemi...

Bir gün trenle seyahat eden birisi tesadüfen son derece huzursuz olan genç bir adamın yanına oturmuş. Bir sure sonra, genç adam, uzak bir hapishaneden henüz çıkmış bir mahkum olduğunu açıklamış. Mahkumiyeti ailesine o kadar utanç vermiş ki, ne ziyaretine gelmişler, ne de bir mektup yollamışlar. Ama fakir oldukları için seyahat edemediklerini, cahil oldukları için mektup yazamadıklarını umuyor;...
  2. Sabır,en büyük erdemdir...

Sabır,en büyük erdemdir...

Adam ve hayattaki tek arkadaşı olan köpeği bir kazada birlikte ölmüşlerdi.. Gökyüzüne çıktıktan sonra bembeyaz bulutların arasında dolaşmaya başladılar.. Adam çok susamıştı.. Biraz su bulabilmek ümidiyle yürümeye devam ederken, birden kendilerini muhteşem bir manzaranın karşısında buldular.. Rengarenk çiçeklerle süslü bir bahçe, altından yapılmış bir bahçe kapısı ve onları karşılayan...
  3. Ömer Erdem

Ömer Erdem

ömer erdem şiirleri ömer erdem hayatı biyografi kimdir Ömer Erdem Ömer Erdem, 1967 doğumlu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nden mezun oldu; Yeni Türk Edebiyatı sahasında yüksek lisans yaptı. TRT İstanbul Televizyonu Eğitim-Kültür ve Drama Programları müdürlüğünü yürütüyor. Diriliş, Dergâh, Düşler, Göçebe, Nar, Hece, Sonsuzluk ve Birgün, Yasakmeyve, Kitap-lık ve Kaşgar dergilerinde...
  4. Asena Erdem Twitter

Asena Erdem Twitter

Asena Erdem Twitter hesabını bilen var mı ben Asena Erdem Twitter hesabını rica ediyorum
  5. Mehmet Erdem Kimdir biyografisini paylaşırmısınız

Mehmet Erdem Kimdir biyografisini paylaşırmısınız

Merhaba sizden adını yeni duyduğum şarkıcı Mehmet Erdem hakkında bilgi istiyorum kral tv izlemiyorum tv de izlemiyorum ve hep böyle şarkıcıların adını duyduğumda oda kim diye merak ediyorum:)

Sayfayı Paylaş