gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Erdoğan hakkında konuşan yandı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Başbakan Erdoğan, Devlet Bahçeli ve Deniz Baykal'ın da aralarında bulunduğu 7 kişiye tazminat davası açtı. Başbakan Erdoğan ve AKP'nin avukatları Zelkif Kazdal, Fatih Şahin ve Muammer Cemaloğlu tarafından hazırlanan dava dilekçesinde, CHP Genel Başkanı Baykal'ın, ''Gevezeliği bırakması lazım, onu bunu suçlamayı bırakması lazım, palavrayı bırakması lazım, milletin gerçek sorunlarına bir an önce Başbakan'ın yönelmesi lazım'' ifadelerini de kullandığı kaydedilerek, 50 bin TL'lik manevi tazminat talebinde bulunuldu.
    Açılan başka bir davada ise Baykal'ın, Radikal gazetesi köşe yazarı Murat Yetkin ile yaptığı söyleşinin, 27 Şubat 2009 tarihinde gazetede yayınlandığı belirtildi.

BAHÇELİ DE NASİBİNİ ALDI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli aleyhinde açılan davanın dilekçesinde ise Bahçeli'nin, 19 Şubat 2009 tarihinde yaptığı yazılı basın açıklamasında, ''Başbakan Erdoğan seçim kampanyasında yalan, karalama, istismar ve aldatmacaya dayanan seviyesiz ve ucuz bir stratejiyle Türk milletinin karşısına çıkmıştır'' şeklinde ifadeler kullandığı aktarıldı. Dava dilekçesinde, bu ifadelerin hakaret niteliği taşıdığı öne sürülerek, Bahçeli'den 50 bin TL'lik manevi tazminat istendi.

GAZETECİLERE TAZMİNAT DAVASI

Başbakan Erdoğan'ın avukatlarınca, bazı gazeteciler ve basın kuruluşları hakkında açılan tazminat davaları ise şöyle:

• Emin Çölaşan'a, ''Kişilik haklarına saldırıda bulunduğu'' ileri sürülerek, 10 bin TL.
    • Cüney Arcayürek'e, Erdoğan'a hakaret edildiği öne sürülerek, 10 bin TL.
    • Selcan Taşçı'ya Erdoğan'ın fotomontajla ''Pinokyo'' olarak resmedildiği bir fotoğrafın yayınlandığı belirtilerek, 10 bin TL.
    • Orhan Karataş'a, ''Zengin Başbakan'' başlıklı köşe yazısı için AKP adına 10 bin TL.
    • Yıldıray Çiçek tarafından kaleme alınan üç ayrı yazısı için toplam 30 bin TL.

Erdoğan hakkında konuşan yandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılmaz Erdoğan - Kendim ve Hepimiz Hakkında

Yılmaz Erdoğan - Kendim ve Hepimiz Hakkında

1 Bir gün herşeyinle dimdik Her türlü kavgaya hazır çıplak gergin her sözü verecek kadar aceleci tutamayacak kadar unutkan sade çaresizken kadın genelde erkek. 2 kendi sözlerinin gölgesine hayran hiçbir şey gerçek değil alkışlar yalan hala bir çift çarpık bacak kendi resmi resmiyle barışık küs eskisiyle ve eski sevgililerin hepsiyle ama hala çok güzel hakkında konuşmak senin...
  2. Yılmaz Erdoğan - Ben Yandım

Yılmaz Erdoğan - Ben Yandım

Hangi dilde ağlıyorsa insan İşte ana dilidir ayrılmanın Her sokağa şifa niyetine bir açlık Güzereş kardaşlık bilinen en büyük uzakiık Hep acıların kuranderinde sevgili bir yoksulluk Kitaplann arasında dolanmış ve sahte fikirlerle dolandırılmış donatılmış aklanmış yeşermiş Ve gri demirii bir yatılı okulda uzun uzun Kimsesiz kimsesiz ağlamış Uykusunda adın çağırmış Nöbetlerde edebiyat...
  3. Esmaül Hüsna - Ya HAKK

Esmaül Hüsna - Ya HAKK

ya hakk esmil hüsna Hakk : Hak ve hakikatın kendisi, gerçeklerin gerçeğii Cenab-ı Hak buyuruyor: "Hak geldi; bâtıl yok oldu." (1) "Truth has arrived, and Falsehood perished" (1) "Tey will realise that Allah is the Truth" (2) "Allah'in hiç şüphesiz hak olduğunu bileceklerdir." (2) " Allah is the Reality" (2) "Allah, hakkın ta...
  4. Nehir Erdoğan hakkında bilgiler

Nehir Erdoğan hakkında bilgiler

nehir erdoğan nehir erdogan erdoğan resimleri biyografi nereli nehir erdoğan hakkında bilgiler, kimdir, hayatı, kısaca hayatı, oynadığı diziler, filmler, dizileri, filmleri, resimleri, biyografi, biyografisi, kaç yaşında, nereli Güzelliği ile ve başarılı oyuncu kimliği ile göz dolduran Nehir Erdoğan hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada Melek'ler! Doğum tarihi 16 Haziran 1980...
  5. "YA MANİ" esması hakk.

"YA MANİ" esması hakk.

Merhaba arkadaşlar, eşimle problemlerimiz var ve boşanma aşamasındayız. aramızın düzelmesi için ya mani esmasi duasınu okumam söylendi. bu duayı bilen biri var mı?.. yardımcı olabilir misiniz.

Sayfayı Paylaş