gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Erdoğan seçim yorgunluğunu atıyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Başbakan Erdoğan, seçimlerin ardından tatilini geçirmek üzere eşi Emine Erdoğan'la birlikte Hatay'a geldi. Son iki ayda Türkiye'nin hemen hemen her yerinden miting yapan ve yerel seçimlerin ardından ABD Başkanı Barack Obama'yı ağırlayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da partisinin İl Başkanlığı'nda düzenlediği toplantıdan sonra tatile çıkacağı söylenmişti.
    Nereye gideceği bir süre gizlenen Erdoğan, uçakla saat 00:30 sıralarında Hatay Havaalanı'na geldi. Eşi Emine Erdoğan'la kente gelen Başbakan, daha sonra karayoluyla tatilini geçireceği termal kaplıcaya sahip Ottoman Oteli'ne geçti.

Erdoğan seçim yorgunluğunu atıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 20 tekme atıyorsa sağlıklıdır

20 tekme atıyorsa sağlıklıdır

Anne karnındaki bebeğin sağlıklı olup olmadığı konusunda, gelişmiş tıbbi tetkiklerin yanı sıra bazı belirtilerin de ipucu olabileceği bildirildi. Ege Doğumevi Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli Doç. Dr. Cüneyt Taner, anne karnındaki bebeğin yaptığı hareketlerin bebeğin sağlığı ile ilgili önemli bilgiler verdiğini ifade ederek, "Anne karnındaki bebek günde en az 20...
  2. Yorgunluk

Yorgunluk

Rüyada artik çalisamayacak kadar yorgun oldugunuzu görmeniz aile içinde ve is hayatinda sizi hakikaten yoran olaylarin çiktigina, sabrinizin son noktasina geldiginize, size manen yardimci olmazlarsa, hayal kirikligi içine gireceginize ve islerinizi tamamen ihmal edeceginize isarettir.Rüyanızda kendinizi yorgun bir halde görmek, işinizde zorluklara ve hastalığa işarettir.
  3. Nazan Öncel - Atıyorsun

Nazan Öncel - Atıyorsun

Burası dingonun ahırı değil Burası yolgeçen hanı değil Peri masalıyla uyuttun beni Yıldızları saya saya avuttun beni Her gece bir hatunun derdine düştün Kim uysa işte onu öptün Esmer sarışın karı kızlarla Marilyn Monroe gibi bombalarla Her gece orada her gece burada Daha sayayım mı anlatayım mı daha Senin yalanlarına doyum olmaz Benim kalbimle oyun olmaz Arı gibi uçuyorsun kitap...
  4. seçim

seçim

eski erkek arkadaşımla 4 yıl çıktık fakat değerimi bilmediği için ayrılma kararı aldık ben bi şeyleri zorlasamda ayrılığımız dahi birbirimizden habersiz oldu. Şimdi yeni bir ilişkim var 5 aydır çok mutluyum bir kez bile kavga etmedik ve erkek arkadaşımın beni sevdiğine inanıyorum. ancak eski sevgilim mesaj attı ailesinin bana değer verdiğini söyledi ve sanırsam benim değerimide anladı bu...

Sayfayı Paylaş