gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Erdoğan: Yasal haklarımı kullanacağım

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Başbakan için 'maganda uslubü ile konuşuyor' diyen CHP lideri Baykal'a, Erdoğan Kayseri'den yanıt verdi. İktidar ile ana muhalefetin mitingler üzerinden söz düellosu sürüyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri'de yaptığı konuşmada Deniz Baykal'a seslenerek “Şahsımla ilgili bazı ifadeler kullanmış. Sayın Baykal beni bu makama sen getirmedin beni bu makama milletim getirdi. Fakat senin bu milletle aran yok ki sen bu millete televizyondan bakıyorsun.
    Erdoğan, partisince Kayseri Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, Kayseri'deki büyük değişimi ve gelişmeyi her gördüğünde hem Kayseri, hem Türkiye için umutlarının kat kat arttığını ifade etti.

Demokrasiye, hukuka, adalete, üretime, rekabete, istihdama ve kaliteye verdikleri destekten dolayı Kayseri halkını tebrik ettiğini ifade eden Erdoğan, şöyle konuştu: ''Şimdi medyaya sesleniyorum. Malum medya tabii. Eğer boşluk arıyorsanız, şu arka taraf boş. Ama arka tarafa seslenmiyorum. Medyaya sesleniyorum. Tabii bunu söylerken CHP'nin yandaşı medyaya söylüyorum. Yandaş medyanın da kim olduğunu biliyorsunuz. Bu meydandaki büyük coşku ve heyecanınız onlara en büyük cevabı teşkil ediyor.

Televizyondan bakınca millet görünmez. Millet burada görülür. Benim aldığım terbiye, edep dersi sana cevap vermeye musade etmez yoksa sana çok iyi cevabı veririm. Ama siyaseti bıraktıktan sonra. Bana bu makamı emanet eden milletim. Bu denli saygısızlık yapan bir insanı da hukuk devleti ülkemde tabiiki yasal haklarımı kullanarak hukuka götürücem” dedi.

BAYKAL: TELEVİZYONA ÇIK TARTIŞALIM

Baykal, partisince Adıyaman Mustafa Yücel Özbilgin Meydanı'nda düzenlenen mitingde, Türkiye'de kasım ayı itibariyle bir yılda 645 bin kişinin işten çıkartıldığını savundu.

Deniz Baykal, ''Başbakan geziyor, dolaşıyor. Geziyor dolaşıyor ne yapıyor, ne anlatıyor? İşçimizin derdini konuşuyor mu? Çiftçinin derdini konuşuyor mu? Emeklinin derdini konuşuyor mu? Onların faydasına olacak bir şey söylüyor mu? Varsa yoksa CHP, varsa yoksa medya. Tutturmuş bizle uğraşıyor, sen işine bak işine, senin görevin Türkiye'yi yönetmek, milletin derdine derman bulmak'' dedi.

Baykal, şöyle devam etti: ''Kendi düzenlediğin mitingde arkamdan atıp tutma, benimle bir derdin varsa benimle ilgili bir şikayetin varsa meydanlarda miting düzenleyip taşıdığın kalabalıkların önünde benim aleyhimde konuşma. Kendine güveniyorsan çık karşıma televizyonda konuşalım. Kendine güveniyorsan televizyona çık, milletin önünde, 70 milyonun önünde konuşalım. Bakın buraya geldiği zaman beni meydanlara çağırmıştı. Kalktım geldim. İşte Adıyaman'dayım. İşte Adıyaman, işte Cumhuriyet Halk Partisi.''

Erdoğan: Yasal haklarımı kullanacağım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelerin yasal hakları!

hamilelerin yasal hakları!

hamilelikte yasal haklar ssk hamilelik hakları hamilelikte sigorta ssk hakları ssklı hamile Çalışan kadınlar, yasalar çerçevesinde hamile kadınlara ve annelere tanınan haklar pek fazla bilinmediği için kendilerine tanınan hakları talep etmiyorlar. Tüm bunların yanında da boş yere geleceklerine dair endişeleniyorlar…Kaynak: Tüketici Dergisi Hamilelik ve annellik süreci, çalışan kadınların...
  2. Yasal Haklarınız: Ailenin Korunmasına Dair Kanun

Yasal Haklarınız: Ailenin Korunmasına Dair Kanun

Aile içi şiddete maruz kalan eş veya aile bireylerinden biri ya da olaya tanık olan 3. bir kişi Polise, Aile Mahkemesine veya Savcılığa başvurabilir. Başvuru için harç ödemek gerekli değildir. Aile içi şiddete maruz kalan eş veya aile bireylerinden biri ya da olaya tanık olan 3. bir kişi...
  3. Türkiye'de İnsan Hakları Alanında Anayasal,Yasal Değişiklikler Hakkında Bilgilendirme

Türkiye'de İnsan Hakları Alanında Anayasal,Yasal Değişiklikler Hakkında Bilgilendirme

- 3 Ekim 2001 tarihinde TBMM’de kabul edilen Anayasa değişiklikleri: 17 Ekim 2001 tarihinde yürürlüğe girmiştir. 34 değişiklikten 27’si insan haklarıyla ilgilidir. Düşünce ve ifade özgürlüğü, işkencenin önlenmesi, demokratik ve sivil otoritenin güçlendirilmesi, dernek kurma ve toplanma özgürlüğü, adil yargılanma hakkı, konut dokunulmazlığı, haberleşme özgürlüğü, kadın-erkek eşitliği vb....
  4. Çalışan Annelerin Yasal Hakları...

Çalışan Annelerin Yasal Hakları...

Çalışan Anne Çalışan Anne Hakları Çalışan anne adayları haklarınızı öğrenin.Sizler için önemli bilgileri önünüze sunuyorum.Ayrıca doğum yaptıktan sonra da http://www.meleklermekani.com/bebegimiz-ve-biz/14241-calisan-anneler-ve-bebek-bakimi.html yanında hediye veriyorum :D:D İşçi gebelik ve emzirmeye başlama halinde mutlaka işvereni bilgilendirir. Çalışma saatleri: Gebe yeni doğum...
  5. çalışan annelerin ne gibi yasal hakları var

çalışan annelerin ne gibi yasal hakları var

Çalışıyorum ve bebeğim var ama yasal haklardan doğru dürüst haberimiz yok.Yeni düzenlemeler de varmış sanırım.Lütfen çalışan annelerin yasal hakları hakkında bilgi verebilirmisiniz..

Sayfayı Paylaş