gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Erdoğan'dan Bahçeli'ye cevap

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Başbakan Erdoğan, Deniz Baykal ile Devlet Bahçeli'ye İkitelli'deki medyanın kılavuzluk yaptığını söyledi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, MHP lideri Bahçeli'nin "karanlık odalarda görüşmeler yaptı" sözlerine tepkisini bugün de sürdürdü. Erdoğan, Balıkesir'de seçmenlere hitap etti.
    Bahçeli, "Hukukta müddei yani iddia sahibi iddiasını ispatlamakla mükelleftir. Sayın Bahçeli sen böyle bir iddianın sahibisin. Eğer dürüstsen, bunu açıklamaya mecbursun. Açıklamadığın takdirde namertsin diyorum. Tayyip Erdoğan'ın karanlık odalarda görüştüğü hiç bir savcı yoktur, olamaz. Hayatım benim bununla geçti ama senin karanlık odalarda işin gücün varsa onu bilemem." dedi.

YİNE 'YANDAŞ MEDYA'YA YÜKLENDİ

Başbakan Erdoğan, "Ne CHP'nin MHP'den, ne MHP'nin CHP'den hiçbir farkı yok. Bu ikisinin kılavuzu da İkitelli'deki yandaş medyadır. Bunlara o medya rota çiziyor, yol gösteriyor. Bunların yalanlarını, iftiralarını, çamurlarını, o medya sayfalarına, ekranlarına taşıyor" dedi.

"Bu nasıl ilişkidir, bunu anlamakta zorlanıyorum. Ortaya bir Ergenekon meselesi çıkıyor, Sayın Baykal şunu söylüyor, 'Ben Ergenekon'un avukatıyım' diyor. Biz de diyoruz ki 'Biz milletin avukatıyız.' Çünkü milletim bana şunu diyor: 'Yolsuzlukların, mafyanın, çetenin sonuna kadar takipçisi olacaksınız' diyor" diyen Erdoğan, "Bu ülkede yasama, yürütme, yargı var. Bütün bu erkler görevini yapacak. Biz de görevimizi yapacağız ve bunların sonuna kadar takipçisi olacağız. Eğer bu ülkede bir temiz eller olsun isteniyorsa, bunu takip etmeye mecburuz" diye konuştu.

Erdoğan'dan Bahçeli'ye cevap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erdoğan'ın içinde kalan

Erdoğan'ın içinde kalan

Başbakan Erdoğan eski Cumhurbaşkanı Sezer'le ilgili bir isteği çok içinde kalmış. Bakın Sezer'le ne yapmak istiyormuş? Ertuğrul Özkök geçtiğimiz günlerde Başbakan Erdoğan'la bir röportaj yapmıştı. Ancak Erdoğan röportajdaki bazı bölümlerin kapatma davası kararı çıktıktan sonra yayınlanmasını istemişti. Hürriyet'in günlerdir manşetten anons ettiği bölümlerde Erdoğan'ın daha önce...
  2. Bahçeli'den Erdoğan'ın suç dosyaları

Bahçeli'den Erdoğan'ın suç dosyaları

recep tayyip erdoğan dosyaları MHP lideri Bahçeli, İstanbul'daki mitingde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın suç dosyalarını açıkladı. Devlet Bahçeli, AKP döneminde karanlık ilişkiler yaşandığını iddia etti. MHP Genel Başkanı Bahçeli, Başbakan Erdoğan'ın meydanlarda "Sayın Bahçeli karanlık ilişkilerden bahsediyor. Bunları açıklamazsan namertsin" dediğini hatırlatarak, Başbakan...
  3. Erdoğan'dan çiftçiye müjde!

Erdoğan'dan çiftçiye müjde!

Başbakan Erdoğan, Ziraat Bankasından kullanılan tarım kredilerinin vadesini uzattıklarını açıkladı. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ziraat Bankasından kullanılan tarım kredilerinin vadesini uzattıklarını, işletme kredilerinde vadeyi 18 aydan 24 aya, yatırım kredilerinde de vadeyi 5 yıldan 7 yıla çıkardıklarını açıkladı. Erdoğan, partisince Karaman'da düzenlenen...
  4. Bahçeli'ye 250 bin TL'lik dava

Bahçeli'ye 250 bin TL'lik dava

Başbakan Erdoğan, MHP lideri Devlet Bahçeli hakkında 250 bin TL'lik tazminat davası açtı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli mitinglerde yaptığı konuşmalarda, ''kişilik haklarına saldırıda bulunduğu'' iddiasıyla MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli aleyhine 250 bin TL'lik manevi tazminat davası açtı. Erdoğan'ın avukatları Muammer Cemaloğlu ile Fatih Şahin tarafından açılan davanın...
  5. Erdoğan'dan TEKEL işçisine umut!..

Erdoğan'dan TEKEL işçisine umut!..

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eylemdeki TEKEL işçilerinin talebine olumlu cevap verdi. Başbakan Erdoğan perşembe günü saat 18:00'de TEKEL işçileriyle görüşmek için randevu verdi. Erdoğan, partisinin grup toplantısından çıkarken, bir gazetecinin, ''Türk-İş'le görüşeceğiniz belirtiliyor'' sözleri üzerine, ''Zaten ben şu ana kadar Türk-İş'le bir kaç kez görüşme yaptım. Şimdi tekrar bir...

Sayfayı Paylaş