gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Erdoğan'dan Baykal'a fıkralı yanıt

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Erdoğan'ın Kazlıçeşme'deki mitingi yoğun güvenlik önlemleri ve katılımla CHP'ye gönderme yapmasıyla başladı. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''Biliyorum ki İstanbul yine büyüklüğünü konuşturacak, yine Türkiye'nin numunesi olma özelliğini sergileyecek ve AK Parti ile yola devam diyecektir'' dedi.
    Erdoğan, partisince Kazlıçeşme Meydanı'nda düzenlenen mitingdeki konuşmasına, İstanbul'un 39 ilçesindeki bütün vatandaşlarını selamladığını ifade ederek başladı.
    "Az önce birileri Çağlayan'daydı. Aman yarabbi ne palavralar attı. Nasrettin Hoca'ya bir palavracı gelmiş. Ben 40 arşın atlarım 60 arşın atlarım demiş. Hoca o zaman 'atla' demiş. Palavracı bu kez 'Ben Halep'teyken atlardım' demiş. Hoca bu kez. 'Halep ordaysa arşın burada' demiş.

ANNECİĞİM BANA BİR İKTİDAR

Rakamlarda yalan söylüyor. İyice kimyası bozulmuş durumda. Valiye, bürokratlara, teknokratlara sataşıyor. AKP'yle gelen APS'yle gider diyor. Ayıptır. APS'yle gitse gitse CHP gider.

Baykal'ın hayalinde iktidar olmak yok. Çünkü biliyor ki onu halkı ebedi muhalefet olarak ilan etti. Şimdi "anneciğim bana bir iktidar"...

KILAVUZU KARGA OLANIN

Borçla şu bu yapıldı diyor. Ekonomiyi öğren... Borç yiğidin kamçısıdır. Dürüst ol. Özel sektörün borcunu niye devlete yıkıyorsun?

Hep yanlış. Çünkü kılavuzu karga... Biliyorsunuz kılavuzu karga olanın... Değiştir bu kılavuzu... Metrekare hesabına göre yaparsan Çağlayan ve Kazlıçeşme arasındaki farkı sana klavuzların söylesin.

Bunlar hizmet yapmıyor. Bizim hizmetlerimizi engelliyorlar. Galataport yapılsaydı, bugün oralar tertemizdi...

AYIPTIR AYIP TEŞEKKÜR ET

Belediyecilik bizim işimiz, CHP'nin değil. Tutmuş İstanbul'a İstanbul'u bilmeyeni gönderiyor.

Ayıptır ayıp... 250 km hızla giden hızlı trene Eskişehir'de hangi yüzle bineceksin? Yaptığımız duble yollardan hangi yüzle geçiyorsun? İnsan bir teşekkür eder. Okullara 800 bine yakın bilgisayar gönderdik. Okullar yaptık. Hastaneler yaptık. Sadece Çağlayan'da seni alkışlayanlar bu ülkenin vatandaşı değil. Bak Kazlıçeşme gel bir de burayı dinle...

ÇARKIFELEK'E ÇIK

Tutturmuş televizyon televizyon. Çarkıfelek var Televole var. Orada senin konuşabileceğin adamlar var. Çık ben de seyredeyim. Halep ordaysa arşın Kazlıçeşme'de.. Sandıktan milli irade çıkacak bunu görüyorum

Erdoğan'dan Baykal'a fıkralı yanıt konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sarıgül'den Baykal'a

Sarıgül'den Baykal'a

:: Sarıgül'Den Baykal'a ağır eleştiri Sarıgül, Diyarbakır'da: Halk, CHP'yi değil, Baykal'ı cezalandırdı Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Diyarbakır'da, ''Bölge halkı CHP'yi değil Baykal zihniyetini cezalandırdı'' dedi. Sarıgül, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti lokalinde düzenlediği basın toplantısında, CHP adına Güneydoğulu tüm yurttaşlardan özür dilediğini, Diyarbakır ve bu bölgede...
  2. Erdoğan'dan Baykal'a düello yanıtı

Erdoğan'dan Baykal'a düello yanıtı

Erdoğan, Baykal'ın, "televizyonda düello" davetine, "Bırak televizyonu, meydan burada" yanıtını verdi. Erdoğan, 29 Mart Yerel seçim gezileri kapsamında partisinin Adıyaman mitinginde yaptığı konuşmada muhalefete yüklenirken, AKP iktidarının 6 yıllık icraatlarını anlattı. Erdoğan, muhalefet partilerinin Ankara dışına çıkmadıklarını, muhalet etmeyi ise medyaya havale...
  3. Deniz Feneri'nden Baykal'a dava

Deniz Feneri'nden Baykal'a dava

Deniz Feneri Derneği, Deniz Baykal hakkında, yarın 1 milyon TL'lik manevi tazminat davası açacak. Deniz Feneri Derneği'nden yapılan açıklamada, CHP Genel Başkanı Baykal hakkında, ''uzunca süredir Almanya Deniz Feneri e.V. adlı dernekle ilgili iddiaları kullanarak, Türkiye Deniz Feneri'nin kişilik haklarına her fırsatta saldırıda bulunduğu'' gerekçesiyle tazminat davası açılacağı belirtildi....
  4. Erdoğan'dan çiftçiye müjde!

Erdoğan'dan çiftçiye müjde!

Başbakan Erdoğan, Ziraat Bankasından kullanılan tarım kredilerinin vadesini uzattıklarını açıkladı. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ziraat Bankasından kullanılan tarım kredilerinin vadesini uzattıklarını, işletme kredilerinde vadeyi 18 aydan 24 aya, yatırım kredilerinde de vadeyi 5 yıldan 7 yıla çıkardıklarını açıkladı. Erdoğan, partisince Karaman'da düzenlenen...
  5. Başbakan Erdoğan'dan Uğur Dündar'a ağır yanıt

Başbakan Erdoğan'dan Uğur Dündar'a ağır yanıt

Başbakan Erdoğan, canlı yayında kendisine seslenerek isyan eden Uğur Dündar için sert konuştu. Erdoğan, NTV televizyonunda katıldığı canlı yayında, Ergenekon davasının ikinci iddianamesinde özel hayatıyla ilgili iddialar yer alan ve bu duruma isyan eden Uğur Dündar'la ilgili soruya sert bir yanıt verdi. "İddianameyi ben...

Sayfayı Paylaş