gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Erdoğan'dan TEKEL işçisine umut!..

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eylemdeki TEKEL işçilerinin talebine olumlu cevap verdi. Başbakan Erdoğan perşembe günü saat 18:00'de TEKEL işçileriyle görüşmek için randevu verdi.

Erdoğan, partisinin grup toplantısından çıkarken, bir gazetecinin, ''Türk-İş'le görüşeceğiniz belirtiliyor'' sözleri üzerine, ''Zaten ben şu ana kadar Türk-İş'le bir kaç kez görüşme yaptım. Şimdi tekrar bir görüşme yaparım, yani benim için o noktada bir mani yok'' dedi.

''Size ulaşan bir randevu sözkonusu mu?'' sorusuna Başbakan Erdoğan, ''Dün aramışlar, randevu talebinde bulunmuşlar galiba'' yanıtını verdi. Erdoğan, ''Olumlu mu yaklaşıyorsunuz?'' sorusunu ise ''Olumlu yaklaşırım'' diye yanıtladı.

Ardından Erdoğan'ın TEKEL işçilerine perşembe günü saat 18:00 için randevu verdiği öğrenildi.

Erdoğan'dan TEKEL işçisine umut!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğalgazda Botaş tekelini bitiren imza

Doğalgazda Botaş tekelini bitiren imza

Botaş'ın doğalgaz alım satım sözleşmelerinin (ithalat sözleşmeleri) devri kapsamında, 2 lot karşılığı 500 milyon metreküp doğalgazın Avrasya AŞ'ye devrine dönük protokol Ankara'da imzalandı. Bundan sonraki süreçte, Shell Enerji, Bosphorus Gaz Corporation ile Enerco Enerji'nin yer aldığı diğer şirketlerde olduğu gibi, Avrasya Gaz AŞ'nin de Rekabet Kurumu ve EPDK'dan ilgili belgeleri temin...
  2. BAT, Tekel Sigara’yı devraldı, 2 bin işçi zam yerine devleti seçti

BAT, Tekel Sigara’yı devraldı, 2 bin işçi zam yerine devleti seçti

BAT, Tekel Sigara’yı devraldı, 2 bin işçi zam yerine devleti seçti Tekel Sigara’nın 1.7 milyar dolara BAT’a dün gerçekleşen devri sırasında ilginç bir tablo ortaya çıktı. BAT’ın, "Hemen yüzde 10 zam, 6 aylık devir ikramiyesi" önerisini sadece 350 personel kabul etti. 2 bin Tekel Sigara çalışanı, "daha garanti" diye düşünüp, kamuda kalma yolunu seçti. TEKEL’in sigara...
  3. umut

umut

hayata karsi umudum kalmadi artik,yenildigimi kabul ediyorum ama yapilanlarin birtanesinde hakli olsalar gam yemem.neyse artik hic biseyin önemi yok,artik gözümden yas bile akmiyor hic birsey hissedemiyorum.....hayallerim hayal oldu......
  4. Nehir Erdoğan'dan Uyuşturucu İtirafı!

Nehir Erdoğan'dan Uyuşturucu İtirafı!

nehir erdoğan, nehir erdoğan haberleri, nerhir erdoğan uyuşturucu Sevgili melekler, 7 Ağustos'ta ünlülere yönelik gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan Nehir Erdoğan hakkındaki soruşturma tamamlandı. Üzerinde esrar yakalanan Erdoğan, verdiği ifadede; uyuşturucuyu, içmek için tanımadığı birisinden aldığını, daha önce de uyuşturucu kullandığını itiraf etti. Soruşturmayı...

Sayfayı Paylaş