gebe
  1. cemre_dilan

cemre_dilan Forum Okuru

Eren BAKICI

Konu, 'Biyografi' kısmında cemre_dilan tarafından paylaşıldı.

1984 te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde orta öğretim ve liseyi bitirdi.Aynı okulda Modern Dans eğitimi görüyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda altı yıl boyunca rol aldı. Londra da Urdang Dance Academy de ve Budapeşte Dans okulundaeğitim aldı. Dans grubu ; Dans ; ile Çin’de Ülkemizi temsil etti. Reklam jingleları seslendirdi. Britney Spears ve Michel Jackson gibi dünya yıldızlarıyla çalışan Selatin Kara yla bir aylık workshop çalışması yaptı.Yıldızların altında müzikalinde sahne aldı.

2. cemre_dilan

cemre_dilan Forum Okuru

Cevap: Eren BAKICI
    Cemre KEMER

1985 te İstanbul’da doğdu. Mİmar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde ortaöğretimin ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Klasik Bale eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda beş yıl boyunca rol aldı. Kliplerde oyunculuk yaptı. Reklam jingle leri seslendirdi. Özel şan ve piyano dersleri aldı.

3. cemre_dilan

cemre_dilan Forum Okuru

Yasemin YÜRÜK

1986 da İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde ortaöğretim ve liseyi bitirdi. İstanbul üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde Klasik Bale eğitimini sürdürüyor. ATATÜRK Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda üç yıl boyunca rol aldı. Özel şan ve piyano dersleri aldı. Reklam jingle leri seslendirdi. Tiyatro dersleri aldı

4. cemre_dilan

cemre_dilan Forum Okuru

Gülçin ERGÜL

1985 te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümde o ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Modern Dans eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi nin sergilediği oyunlarda yedi yıl boyunca rol aldı.Reklam jingle larıseslendirdi. Özel şan piyano ve Hip Hop dans dersleri aldı. ATATÜRK Kültür Merkezi Çocuk Korusunda yer aldı.

5. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    konu yanlış yere açıldı sanırım:D

Eren BAKICI konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cenk Eren - Cancağızım

Cenk Eren - Cancağızım

Kesemem yolunu gitmek istersen Engeli ancak kendi önüme koyarım Gerekirse yaramı saklar susarım Unutma ben senden öncede yalnızdım saklı sevginle ümitlendim durdum yoksa ben hayatımda hiç yokmuydum esrarengizlikti bu sürüp gitti ben belirsizlikten yandım yoruldum bir ses ver bir konuş anlat kendini sıkılmadan göster sendeki yerimi beni yıkmadan...
  2. uğur ışılak-erenlerin sofrasında

uğur ışılak-erenlerin sofrasında

uğur ışılak erenlerin sofrasında Boşa lokma yok dediler Erenlerin sofrasında Her lokmaya hak dediler Erenlerin sofrasında Can evimde hilâlimdir Cemalim hem calâlimdir Her sunulan helâlimdir Erenlerin sofrasında Mamurlandı can harabı Canım cananın turabı ıçirdiler aşk şarabı Erenlerin sofrasında Gönül sarhoş ayılmıyor Bir nara ki duyulmuyor Ne hikmetse doyulmuyor Erenlerin sofrasında
  3. Eren BAKICI Avatarları

Eren BAKICI Avatarları

eren bakıcı avatarları eren bakıcı imzaları facebook bakici facebook
  4. Nasıl bir bakıcı bulmalı?

Nasıl bir bakıcı bulmalı?

bakıcı sözleşmesi Çalışan annelerin en büyük sorunu doğru bakıcıyı bulmak Meleklerim! Bazı 'püf noktalarına' dikkat ederek isabetli seçim yapabilirsiniz... buyrun... Düzgün diksiyon tanıdık birinden referans ve en önemlisi çocuğunuzun onun yanında huzurlu olması doğru bakıcıyı bulduğunuzun göstergelerinden birkaçı... Prof. Dr. Murat Tuncer; mükemmel anne- baba olmak isteyen aileler...
  5. Bakıcı arayanlar buyrun

Bakıcı arayanlar buyrun

Merhaba bayanlar evimde çocuk bakmak istiyorum ilgilenenler mesaj atsın. Evliyim ve bir çocuğum var, esenlerde oturuyorum. :ebebek:

Sayfayı Paylaş