gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

erencan sevindik

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

tamabanca çok sefdik bu erenca sevindik yola ma demir

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

erencan sevindik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevın benıııı

sevın benıııı

ya ben kendımı cok ama cokkk yanlız mutsuzzz terk edılmıss becerıksız ve deeeeeee sokak kedısı gıbı hısssedıommm :18::18::18::18:azcuk tesellıye ıhtıyacım varrr:18::18:benı sever mısınnnnnnn:18::18:
  2. Cengiz Kurtoğlu - Sev Sev

Cengiz Kurtoğlu - Sev Sev

Sana Benİ Sev Desem Olmazmi (olur) Bu AŞk Bİze YakiŞir YakiŞmazmi (yakiŞir YakiŞir) Sana Benİ Sev Desem Olmazmi (olur) Bu AŞk Bİze YakiŞir YakiŞmazmi (yakiŞir) Kiyamet Mİ Kopar DÜnya Mi Batar Hadİ Naz Etme Sev Sev Bİrazcikta Benİ Sev Birak Olsun GÖnlÜme Olsun Garİp Derde Deva Bulsun Sen Bu Yolun Yolcususun Hadİ Naz Etme Sev Sev Bİrazcikta Benİ Sev Kaldir Kollarini Çapkin Kalbİmde İzler...
  3. Asya - Seve Seve

Asya - Seve Seve

Asya - Seve Seve bu sabah uyurken yanımda bensizdin rüyalarda bambaşka bir isim buldum dudaklarında al bu aşık gönülden çaldığın büyük aşkı at yerlere kırılsın baş üstüne canın yansın boş ver bu kalbin kıranı çok öğrendim artık seni sen boş ver aşkın çilesi çok ben razıyım hem de seve seve
  4. Uzaktan sevdim

Uzaktan sevdim

Uzaktan sevmek herzman için daha zordur... Uzaktan Sevdim Sen baharın yağmurla getirdiği özlemdin içimdeki, sen çiğ tanesi kadar saf ve ne olduğunu asla anlayamadığım yanımdın benim ve denize düşüp de ıslanmaktan korkutan bir savaştın yüreğimde... Özlemini her gece koynumda hissettiğim ve hiçbir zaman seni sevmekten vazgeçmediğim için özeldin. Sonra gözlerle yüzüme baktığında ya da her...

Sayfayı Paylaş