gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

erezyon olan bölgeler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

lütfen bana ülkemizde erezyon olan bölgelerin isimlerini verir misiniz teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan Ülkemizde Erozyon adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

erezyon olan bölgeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yesil alani fazla olan bölgelerde alerji riski artiyor

yesil alani fazla olan bölgelerde alerji riski artiyor

yeşillik alerjisi Atatürk Üniversitesi (A.Ü) Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı İmmünoloji ve Radyoloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Refik Ali Sarı, yeşil alan miktarı fazla olan bölgelerde, alerjik hastalık görülme olasılığının arttığını söyledi. Sarı, hastanelerine başta Erzurum olmak üzere, Ardahan, Iğdır, Kars, Ağrı, Van, Erzincan, Artvin, Gümüşhane, Bayburt, Muş ve...
  2. Erezyon hakkında kısa bilgi

Erezyon hakkında kısa bilgi

Lütfen bana erezyon nedir zararları nelerdir bunun hakkında kısa bir bilgi içeren makale verir misiniz.
  3. Erezyon hakkında bilgiler

Erezyon hakkında bilgiler

erezyon nedir, neden oluşur, nasıl önlenir, korunma yolları hakkında genel bilgiler burda arkadaşlar erezyon doğa ve insan için çok kötü bir olay arkadaşlar erezyonla nasıl mücadele etmeliyiz nasıl önlemeliyiz hakkında bir yazıyı sizlerle paylaşıyorum EROZYON NEDİR? Erozyon (toprak aşınımı), toprağın aşınmasını önleyen bitki örtüsünün yokedilmesi sonucu koruyucu örtüden yoksun...
  4. erezyon ve sel nasıl engellenebilir ?

erezyon ve sel nasıl engellenebilir ?

Arkadaşlarım bir bilgi arıyorum da acaba erezyon nasıl önlenir sel nasıl önlenebilir. Bunları nasıl yavaşlatıı önlemler alarak azaltabiliriz. Teşekkürler.
  5. Ülkemizde Erozyon Tehlikesi Çok Olan Bölgeler

Ülkemizde Erozyon Tehlikesi Çok Olan Bölgeler

ülkemizde erozyon tehlikesi nerelerde var erozyon olan bölgeler nreler hangi bölgelerde isimleri zararları aklınması gereken tedbirler ile ilgili bilgiler burada melekler Aynı anda dört mevsimin yaşandığı ülkemizde ne yazık ki istenmeyen doğa olayları da meydana gelebiliyor melekler. En son yaşadığımız Van depremi, ondan önce yaşadığımız 1999 Gölcük depremi hiç olmasını istemediğimiz ancak...

Sayfayı Paylaş