gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ergenekon sanığı öldü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan ve sağlık sorunları nedeniyle tahliye edilen Okkır hayatını kaybetti. “Ergenekon soruşturması” kapsamında tutuklandıktan sonra sağlık sorunları nedeniyle tahliye edilen işadamı Kuddusi Okkır, tedavi gördüğü Edirne'deki Trakya Üniversitesi (TÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi Medikal Onkoloji Bölümünde öldü.

Okkır'ın eşi Sabriye Okkır, yaptığı açıklamada, “Ergenekon” soruşturması kapsamında tutuklanan ve sağlık sorunları nedeniyle tahliye edildikten sonra hastanede tedavi gören eşinin yaşam mücadelesini kaybettiğini söyledi.

Eşi Kuddusi Okkır'ın sabah saat 06.00 sıralarında öldüğünü belirten Sabriye Okkır, TÜ Tıp Fakültesi Hastanesinde işlemleri tamamladıktan sonra eşinin cenazesini İstanbul'a götüreceğini kaydetti.

Okkır, eşinin bir süreden bu yana kanser tedavisi gördüğünü bildirdi.

internethaber.com

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ergenekon sanığı öldü
    allal rahmet eylesin ne diyelim

Ergenekon sanığı öldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ergenekonun Önemli Sanığı Veli Küçük Konuştu

Ergenekonun Önemli Sanığı Veli Küçük Konuştu

Ergenekon davasının en önemli sanıklarından biri olan Veli Küçük, avukatı aracılığıyla bir açıklama yaptı. Küçük yaptığı açıklamada soruşturma kapsamında maksatlı olarak yapılan dezenformasyon faaliyetlerinin tahammül edilemez boyutlara geldiğini belirtti. Kanal D'nin haberine göre açıklamada şöyle deniliyor: "Halen tutuklu bulunduğum soruşturma kapsamında mahkemeye teslim edilen...
  2. hakim ile sanık arasında geçenlerr:):)

hakim ile sanık arasında geçenlerr:):)

SORU: Doğum tarihiniz nedir? CEVAP: 15 Temmuz SORU: Hangi yıl? CEVAP: Her yıl *** SORU: Hastalığınız hafızanızı etkiliyor mu? CEVAP: Evet SORU: Peki ne şekilde etkiliyor? CEVAP: Olayları unutuyorum. SORU: Bize unuttuğunuz bir şeyi örnek olarak verebilir misiniz? ** SORU: Sizinle yaşayan oğlunuz kaç yaşında? CEVAP: Ya 38 ya da 35. Hangisi olduğunu hatırlamıyorum. SORU: Ne kadardır...
  3. Ergenekon davası tutuksuz sanığı Sedat Peker Silivri'ye nakledilecek

Ergenekon davası tutuksuz sanığı Sedat Peker Silivri'ye nakledilecek

Ergenekon davası tutuksuz sanığı Sedat Peker'in de Silivri Cezaevine nakledilmesine karar verildi. ''Ergenekon'' davasının dünkü duruşmasında, başka suçtan hükümlü olan bu davanın tutuksuz sanığı Sedat Peker'in Silivri Ceza İnfaz Kurumuna nakledilmesi kararlaştırıldı. İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesince Silivri Ceza İnfaz Kurumu Yerleşkesindeki duruşma salonunda bugün 5. duruşması yapılan...
  4. Ergenekon destanı

Ergenekon destanı

Ergenekon destanı, Göktürkler’in türeyişini anlatan bir Türk destanıdır. Genel olarak, düşman tarafından hile ile yenilgiye uğratılan Türklerin, Ergenekon Ovası’nda yeniden türeyip tekrar eski yurtlarına dönerek düşmanlarıyla çarpışmalarını anlatır. Efsanenin Sadeleşmiş Özet Hali: Türk illerinde Türk oku ötmeyen, Türk kolu yetmeyen, Türk’e boyun eğmeyen bir yer yoktu. Bu durum yabancı...
  5. ölü...

ölü...

Hangi mahallede imam yok, Ben orada öleceğim. Kimse görmesin ne kadar güzel, Ayaklarım, saçlarım ve her şeyim. Ölüler namına, azade ve temiz, Meçhul denizlerde balık; Müslüman değil miyim, haşa, Fakat istemiyorum, kalabalık. Beyaz kefenler giydirmesinler, Sızlamasın karanlığım havada. Omuzlardan omuzlara geçerken sallanmayayım, Ki bütün azalarım hülyada. Hiçbir dua yerine getiremez, Benim...

Sayfayı Paylaş