gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Ergenekon'da bir gözaltı daha

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Ergenekon soruşturması kapsamında adliyeye getirilen Kuvayi Milliye Derneği Başkan Yardımcısı Murat Ç. tutuklandı. hürriyet.com

Ergenekon'da bir gözaltı daha konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir daha

Bir daha

Aşk gözlerde başlar kalpde büyürmüş… Gözlerine baktığımdan beri yüreğimde bir titreme var. İçimi aydınlatan bişey var. Adını daha koyamadığım bir duygu bu. Ölmekle ölmemek arası ,Sevmekle sevecek olmak arası bir şey. Ben senden hiç ayrı kalmamıştım uzun zamandır. Ne şarkılar dindiriyor içimdeki sızıyı nede senle geçirdiğimiz günlerin hayali… Hayallerde bir yerde toz bulutu olup kayboluyor...
  2. gözaltı

gözaltı

Rüyada gözaltinda oldugunu gören hayra ula-sir. Kendi evinde bulunuyorsa daha da hayirlidir. Göz hapsinden kurtuldugunu görmek de, iyidir.Bazi tabircilere göre; göz hapsi koruyucular ve korunmakla ta-bir olunur. Rüya sahibi kendisini göz hapsinde tutanlarin hallerine ve tavirlarina bakarak bu rüyayi tabir etmelidir. Eger gözaltin-daki kimseyi gözetenler güzel yüzlü, hayir sahibi kimseler ise...
  3. Ergenekon'dan yeni bir gözaltı daha

Ergenekon'dan yeni bir gözaltı daha

Ergenekon soruşturması kapsamında Kütahya'da gözaltına alınan bir kişi İstanbul'a getirildi. Gözaltına alınan kişinin Ş.Urfa'da dolandırıcılık yaptığı ileri sürüldü İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi Müdürlüğü ekipleri, Kütahya'da Y.T. adlı bir kişiyi gözaltına aldı. Ergenekon Operasyonu kapsamında gözaltına alınan Y.T.'in Urfa'da çok sayıda dolandırıcılık olayına adı...
  4. Ergenekon'da Gözaltılar Devam Ediyor

Ergenekon'da Gözaltılar Devam Ediyor

Ergenekon'un son dalgasında aralarında iki emekli Orgeneralin de bulunduğu 40'a yakın kişi gözaltına alındı. Yalçın Küçük, "Ben bütün diktatöryalarda gözaltına alınırım" dedi. Ergenekon soruşturmasının 10. dalgasında emekli Orgeneraller Tuncer Kılınç ve Kemal Yavuz, eski YÖK Başkanı Kemal Gürüz, yazar Yalçın Küçük ve eski Özel Harekat Daire Başkanı İbrahim Şahin gibi...
  5. Ergenekon'da 3 tahliye daha

Ergenekon'da 3 tahliye daha

Ergenekon davası kapsamında tutuklu bulunan Muammer Karabulut, Orhan Tunç ve Vedat Yenerer tahliye edildi. Ergenekon davasının 11 aydır tutuklu bulunan sanıkları Noel Baba Barış Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Karabulut, Gazeteci-Yazar Vedat Yenerer ve emekli Astsubay Orhan Tunç'un tahliyesine karar verildi. Tahliye kararını açıklayan Mahkeme Başkanı Köksal Şengün, mevcut delil...

Sayfayı Paylaş