gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Ergenekonda yeni bomba

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

İmralı'da Tutuklu Terör Örgütü PKK'nın Elebaşısı Öcalan, Avukatları Aracılığıyla Yaptığı Açıklamada, Ergenekon Operasyonu Kapsamında Cezaevine Konulan Generallerin Kendisiyle Görüştüğünü İleri Sürdü İmralı'da tutuklu bulunan terör örgütü PKK'nın elebaşısı Abdullah Öcalan, avukatları aracılığıyla yaptığı açıklamada, Ergenekon operasyonu kapsamında cezaevine konulan generallerin kendisiyle görüştüğünü ileri sürdü. Teröristbaşı Öcalan, generallerle arasında geçen muhabbetleri de açıklarken, kendisiyle Genelkurmay eski Başkanı Hüseyin Kıvrıkoğlu'nun adamlarının görüştüğünü ileri sürdü.

Avukatlarıyla yaptığı haftalık görüşmede, Ergenekon operasyonuna değinen teröristbaşı Öcalan, ulusalcı grupla Mustafa Kemal Atatürk'ün bile baş edemediğini savundu. Öcalan, "1930'larda etrafını kuşatarak etkisizleştirdiler, Mustafa Kemal bunlara teslim oldu, cumhuriyetçileri tasfiye ettiler. Amerika ile birlikte Ergenekon'un geçmişi 1950'lere dayanıyor. Ergenekon aslında tasfiye edilmedi, kadroları değiştiriliyor. Ulusalcılar tasfiye ediliyor, yerlerine daha profesyonel bir kadro getiriliyor. Amerika her iki grubu da çatıştırıyor" iddiasında bulundu.
    "Ergenekon'un DHKP-C, İBDA-C, Hizbullah ve PKK bağlantıları tartışılıyor yani bütün örgütlere sızma yapıldığı tartışılıyor" diyen Öcalan, operasyon kapsamında tutuklanan emekli Orgeneral Hurşit Tolon ve birkaç komutanın kendisiyle görüştüğünü savundu.
    Genelkurmay eski Başkanı Hüseyin Kıvrıkoğlu'nun adamlarının da kendisiyle görüştüğünü savunan Öcalan, "Beni ve PKK'yı Ergenekon'la ilişkilendiriyorlar. Bununla ne amaçlanıyor. Tutuklanan generallerin İmralı ile bir şekilde ilgileri olmuştu, Hurşit Tolon ve birkaçı bir dönem burada komutanlık yaptılar. Bunlar İmralı'yla ilişkiye geçerek neyi yapmak istemişler, hedefleri neydi buna bakmak lazım ? Ergenekon'u bizimle ilişkilendirmeye çalışıyorlar. Bunlar, boş iddialardan ibaret. Benim ismimi kirletmeye çalışıyorlar" dedi.
    İmralı'ya geldiğinde komutanların gelip kendisiyle görüştüğünü belirten Öcalan, şöyle devam etti: "Kıvrıkoğlu'nun adamları da vardı. Ben onlara, (Siz benimle böyle konuşuyorsunuz ama gücünüz var mı?) diye sorduğumda, (Gücümüz var ki böyle konuşuyoruz) diyorlardı. Ben onlara da (Beni bu şekilde kullanamayacaklarını, beni bu şekilde kandıramayacaklarını) söylüyordum. Ben, (Ya kendilerini kandırıyorlar ya da beni kandırmaya çalışıyorlar) diye düşünüyordum. Zaman gösterdi ki bunlar kendilerini kandırmışlar. Nitekim bunların hepsi tasfiye edildi."
    Öcalan, "Hilmi Özkök'ü de zehirlemeye çalıştıkları söyleniyor. İki ekip var. Bunlar arasındaki çatışmadır bu. Bu operasyonla Kemalistleri mi tasfiye ediyorlar. Aslında konu bu değil. Amerika her iki grubu da çatıştırıyor" iddiasında bulundu.

Ergenekonda yeni bomba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ismail Yk - Bomba Bomba

Ismail Yk - Bomba Bomba

Hmm varmı olan vücudu 90 60 90 hop - Kafam attı bak yine Akıl mi kalır bu yerde Internetteyim çetteyim Yazışıyorum bak biriyle Onu hiç görememiştim Birden webcam'ini açtı Bana bir hareket yaptı şok a sexy tenini oynatıyor A cicileri amanın konuşuyor Diskomastık vücudu tam 90 60 90 Amanim sımsıcacık o belini sarsam - - Bir güzel bekler burda O dudaklar,bal yanaklar Girde bir bak daha neleri...
  2. Ergenekon davasında bir yeni isim

Ergenekon davasında bir yeni isim

ünlü mankenlerimizden Nefise Karatay Ergenekon soruşturmasının içinde yer aldı....... NEFİSE KARATAY DA ERGENEKON'DA ERGENEKON SORUŞTURMASI İLE İLGİLİ OLARAK HAZIRLANAN İKİNCİ İDDİANAMEDEN ÜNLÜ MANKEN NEFİSE KARATAY DA ÇIKTI. KONUYLA İLGİSİ OLMAMASINA RAĞMEN ANKATA TİCARET ODASI BAŞKANI SİNAN AYGÜN’ÜN TELEFONU DİNLENDİĞİ İÇİN, MANKEN NEFİSE KARATAY’IN DA ADININ GEÇTİĞİ BİR KONUŞMA...
  3. Bomba bomba yarışmalarrrr

Bomba bomba yarışmalarrrr

MERHABA MAGAZİN SEVERLER Uzun süren bir aradan sonra tekrar sizlerleyim.Bu haftaki konumuz hepinizinde takip ettiği bilindik yarışmalar. Geçen ay M.M yetkililerinden olan patrişkamızın düzenlediği dekarasyon yarışmasında ASİMELEK adlı ünlümüz birinci sırayı güle oynaya kazanmıştı İŞTEEEEE GECEN AYIN ŞAMPİYONU ASİMELEĞİN GÖRÜNTÜLERİ Bakın nasılda sırıtıyor :D:D BUDA ŞAMPİYONLUK...
  4. "O Ses Türkiye"ye Bomba Gibi Bir Jüri Üyesi!

"O Ses Türkiye"ye Bomba Gibi Bir Jüri Üyesi!

o ses türkiye o ses türkiye jürisi o ses türkiye yeni jüri üyesi Sevgili melekler, başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı Mesut Yar'ın programına katıldı ve yarışmaları hakkında bazı açıklamalarda bulundu. O Ses Türkiye yarışmasına bomba gibi bir jüri üyesi katılacağını ifade eden Ilıcalı bakın başka ne gibi açıklamalar yapmış... O SES TÜRKİYE'YE BOMBA JÜRİ ÜYESİ O Ses Türkiye'ye bomba bir...
  5. Acun Ilıcalı'dan Yeni Bomba "Rising Star"!

Acun Ilıcalı'dan Yeni Bomba "Rising Star"!

acun ılıcalı rising star, acun ılıcalı haberleri, acun ılıcalı yeni yarışması Sevgili melekler, Acun Ilıcalı yepyeni bir programın formatını satın aldı. Dünyanın en çok satılan formatlarından biri olan Rising Star için Ilıcalı'nın ne kadar para ödediği açıklanmazken fiyatın astronomik bir rakam olduğu konuşuluyor. İsrail imzalı ‘Rising Star; şu sıralarda Almanya, İtalya ve ABD’de yayına...

Sayfayı Paylaş