gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ergenekon'dan yeni bir gözaltı daha

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Ergenekon soruşturması kapsamında Kütahya'da gözaltına alınan bir kişi İstanbul'a getirildi. Gözaltına alınan kişinin Ş.Urfa'da dolandırıcılık yaptığı ileri sürüldü İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi Müdürlüğü ekipleri, Kütahya'da Y.T. adlı bir kişiyi gözaltına aldı.
    Ergenekon Operasyonu kapsamında gözaltına alınan Y.T.'in Urfa'da çok sayıda dolandırıcılık olayına adı karıştığı öğrenildi. Erdal Sarızeybek'in Urfa İl Jandarma Komutanı olduğu dönemde tutuklanan Y.T'in Veli Küçük için JİTEM'e çalıştığını söylenerek işadamlarını dolandırdığı kaydedildi.

Soruşturma kapsamında gözaltına alınan kimi kişilerin ifadesinde isminin geçtiği öğrenilen şüpheli, İstanbul'a getirildi. Y.T.'nin emniyetteki işlemleri sürüyor.

haber7.com

Ergenekon'dan yeni bir gözaltı daha konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni bir oyun daha...

yeni bir oyun daha...

Evet Meleklerim, Yeni oyunumuz başlıyor. Herkes yerini alsın. İşte Oyunumuz; Ben hayatımda hiç.... deyip başlıcam ve benden sonraki benim yapmadığım şeyi yapıp yapmadığını söyleyip kendi yapmadığı bişeyi söylücek ve böylece devam edicez
  2. Ergenekon'da bir gözaltı daha

Ergenekon'da bir gözaltı daha

Ergenekon soruşturması kapsamında adliyeye getirilen Kuvayi Milliye Derneği Başkan Yardımcısı Murat Ç. tutuklandı. hürriyet.com
  3. Ergenekon'da Gözaltılar Devam Ediyor

Ergenekon'da Gözaltılar Devam Ediyor

Ergenekon'un son dalgasında aralarında iki emekli Orgeneralin de bulunduğu 40'a yakın kişi gözaltına alındı. Yalçın Küçük, "Ben bütün diktatöryalarda gözaltına alınırım" dedi. Ergenekon soruşturmasının 10. dalgasında emekli Orgeneraller Tuncer Kılınç ve Kemal Yavuz, eski YÖK Başkanı Kemal Gürüz, yazar Yalçın Küçük ve eski Özel Harekat Daire Başkanı İbrahim Şahin gibi...
  4. Ergenekon'da 3 tahliye daha

Ergenekon'da 3 tahliye daha

Ergenekon davası kapsamında tutuklu bulunan Muammer Karabulut, Orhan Tunç ve Vedat Yenerer tahliye edildi. Ergenekon davasının 11 aydır tutuklu bulunan sanıkları Noel Baba Barış Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Karabulut, Gazeteci-Yazar Vedat Yenerer ve emekli Astsubay Orhan Tunç'un tahliyesine karar verildi. Tahliye kararını açıklayan Mahkeme Başkanı Köksal Şengün, mevcut delil...
  5. Yeni bir Melek daha (:

Yeni bir Melek daha (:

Selammmm ben Sevda, Berlin'den katiliyorum, yasim 18 burayi tesadüfen buldum ve cok begendim, hemen de üye oldum umarim iyi vakitler geciririz (:

Sayfayı Paylaş