gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Ergenlik Sivilcelerine Kesin Çözüm

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

ergenlik sivilcelerine kesin çözüm ergenlik sivilcelerine çözüm sivilcesine ne iyi gelir çözümler Merhaba arkadaşlar, Sivilceler, siyah noktalar ergenlik dönemindeki en büyük sorunlardan birisidir.
    Bende bu sorunu daha önceki dönemlerde yaşadım.15yaşımda iken sivilcelerle başım büyük dertteydi.Nerdeyse artık bu yüzden piskolojim aşırı derecede bozulmuştu. Denemediğim ilaç,maske ve öneri kalmamıştı.Doktora gittim kaç defa ilaç verdi, fakat faydasından çok zararını gördüm.
    Ama elma sirkesini denedim, inanılmaz bir şekilde çözüme ulaştım.Herkes çok şaşırmıştı cildimin düzelip, çok güzel bir hale gelmesine...Şuan 16 yaşındayım ve hiçbir şekilde sivilce sorunum yok. Benim gibi ergenlik döneminde bu sorunla karşılaşan kişilere elma sirkesini önerebilirim.
    Nasıl yapıldığını anlatıyım kısaca;
    İlk olarak yüzünüzü yıkayın ve hafif nemli kalsın, çok kuru olmasıda iyi değil.Daha sonra çay bardağının içine yarısını su ve bir çorba kaşığı elma sirkesi koyuyoruz.Daha sonra bunu pamuk veya peçete yardımı ile yüzümüze sürüyoruz.Her iki günde bir tekrarlıyoruz. Cilt belki hergün uygulanırsa zarar görebilir.
    Etkili bir sonuca ulaşana kadar bu maskeyi yapın.
    Gerçekten düzenli olarak yaptığınızda bu degişimi sizde göreceksiniz.Yapmak isteyen arkadaşlar uygulayın hiçbir şekilde zarar görmezsiniz bu önerilere uyarak.
    Kesin sonucu emin olun alacaksınız.

Not: Kokusunu dert etmeyin bence, çünkü cildiniz için biraz fedakarlık yapmalısınız.

Son düzenleme: 28 Ekim 2009
    nurrrr bunu beğendi.
  2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ben denedim sonuç olumlu tavsiye ederim

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kuzenim yapıyormuş 17 yasında buraya mesaj yollayacakmıs etkisini görürsee :D

burayı okumadn önce kullandıgnı bliyordum ama tam olarak öğrendigm iyi oldu arkadaslarıma denetttiricem :D

4. yaqmurcuk

yaqmurcuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    annem kullanıyordu kokusunda nefret ediyordum ama heryerde siyah noktalar ve sivilcce için elma sirkesi diyorlar öneriniz için teşekkür ederim akşam yatmadan önce deneyeceğim...

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

sivilce
    ben bu elma sirkesini 2 gündür deniyorum birazcık fark ettirdi ama inşallah sivilcelerden tamammen kurtulurum yararını görürsem size bildiricem zaten

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gerçekten ise yariyosa bende yapiyim yaa.. Çok ihtiyacım var böle bişeye.. "/

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yaklasık olarak ne kadar zaman yapmamız gerek .?cok uzun sürer mi acaba .?biran önce kurtulmak istiyorum bu sivilcelerden arkadaşlar lütfen cevap yazın .

8. ismi lazım değil:D

ismi lazım değil:D Forum Okuru

bn bi süredir yapıorum fakat hiç olumlu bir sonuc wermedii tavsiyee etmem!..

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende 4 tane sivilce var diğerleri siyah nokta ama onlar da çok az ve çok küçük belli olmuyo bile. işe yarıyo galiba ama sirke ve suyu yüze sürdükten sonra napcaz? yüzümüzü yıkayacazmııı?

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yatmadan öncemi YapıYoruz ? :O

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya sirkeyi sürdükten bi süre sonra sonra yıkicazmı suratımızı ?

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bn 15 yaşındayım. 1 aydır buna benzer bi şey yapıyorum.rendelenmiş turp ve sikeyi sürüyorum ama hala değişen bişey yok. tv de ki doktor 21 günde kesin geçer dedi 1 ay oldu hala aynı

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bnde denicem ama yaptktn sonra yüzümüzü yıkıcaz mı??? :/ bide bn 13 yaşındayım zararı olurmu acaba?? :(((

14. Mucu'mm

Mucu'mm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet sonuçlar olumlu oluyor deneyin :)

15. organik

organik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Uzun süredir kullandığım bir kaç sivilce kremi var, baya işe yarıyor, bakırköy'de oturanlara aktarın adresini verebilirim. Kremler kullanılmadan önce keçi sütü sabunu ile yıkanıyor, tuhaf kokulu bir sabun fakat oldukça faydalı.

Ergenlik Sivilcelerine Kesin Çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ergenlik sivilcelerinize savaş açın

ergenlik sivilcelerinize savaş açın

pudra ve limon maskesi pudra maskesi limon sivilce 1 günde sivilce geçirme işte size sivilcelerinize evinizde uygulayabileceğiniz maskeler ve tedavi yöntemleriyle bir haftada elveda diyin ne dersinizz... Sivilceler İçin Özel Cilt Maskeleri Hazırlayalım: Maske1 Bir limonun kabuğunu önce rendeleyin. Sonra havanda ezerek krem haline getirin. Üzerine bir çay kaşığı kabartma tozu ekleyin....
  2. Soğan İle Sivilceye Kesin Çözüm !

Soğan İle Sivilceye Kesin Çözüm !

sivilceye kesin çözüm sivilcelere kesin çözüm sivilcelere nedir sivilceye çözümler sivilceler için Bazen vücudumuzun bazı bölgelerinde sarı uçlu sivilceler görebiliriz.Bu sivilcelerin içi iltihaplı oluyor ,geçmiş olmasına rağmen kısa bir süre sonra tekrarlayabiliyor. Bu sivilcelerden tamamen kurtulmak için soğan kürü uygulayabilirsiniz. Sivilceler için Soğan Kürünün Hazırlanışı, 1. 1...
  3. Sivilceye Kesin Çözüm Soğan Suyu

Sivilceye Kesin Çözüm Soğan Suyu

Vücudun değişik bölgelerinde ucu sarı iltihaplı sivilcelere karşı soğan suyu mükemmel bir kurutucudur. Bu sivilcelerin uç kısmı sarı ipliksi iltihaplı görünümdedir. Zaman zaman kaybolsa da tekrarlanır. Bu türden sivilceleri kurutmak için soğan kürü uygulayabilirsiniz. Sivilceler için Soğan Kürünün Hazırlanışı 1. 1 adet kuru soğanın suyunu çıkarın. 2. Pamuğa birkaç damla sıktığınız soğan...
  4. Ergenlik sivilcelerine bitkisel çözüm önerileri

Ergenlik sivilcelerine bitkisel çözüm önerileri

ergenlik sivilcelerine kesin çözüm ergenlik sivilceleri için bitkisel çözümler sivilcelere kalıcı cözüm sivilcelerine bitkisel çözüm yüz Sivilce sorunu yaşayan özellikle ergenlik dönemindeki gençler için bitkisel çözüm önerilerini sunuyorum Ergenlik sivilcelerinden onları sıkarak kurtulamazsınız, bu sadece sivilcelerin suratınızda kalıcı izler bırakmasına sebep olur. Özellikle kaş hizası...
  5. Ergenlik sivilcesine en iyi çözüm yüz yıkamak

Ergenlik sivilcesine en iyi çözüm yüz yıkamak

ergenlik sivilceleri için ergenlik sivilce tedavisi ergenlik sivilceleri nasıl geçer ilgili tüm bilgiler burada arkadaşlar. Ergenlik döneminin olumsuz etkilerinden biride ergenlik sivilceleri sorunlarıdır Melek'lerim. Daha önce sizlere sivilce tedavisi hakkında gerek bitkisel sivilce tedavisi yöntemleri gerek ise kozmetik sivilce maskeleri önerilerinde bulunmuş ve pürüzsüz bir cilt için...

Sayfayı Paylaş