Ergenlik Sivilcelerine Kesin Çözüm

yüzümüzü maskeyi yaptıktan hemen sonra yıkıyormuyuz

Yaşım 11. Şimdiden sivilcelerim çıkmaya başladı. Etrafıma baktığımda kimsede tek bir sivilce yok. İnşallah işe yarar. Dua ediyorum.

yok

arkadaşlar son bi kaç aydır yapıyorum sürünce geçiyor 2 gün sürmezsem daha da çoğalıyorlar önermem

arkadaşlar benimde sivilce problemim var ben 13 yaşındayken merhaba dedim gittikce arttı ve 1 ay içinde epey bi sivilcem oldu alnımda ve burnumda çokça vardı artık her sabah patlatır bi hale gelmiştim ve aradan 1 yıl geçti alnımda ve burnumda sivilce kalmadı ve yanaklarımda çıkmaya başladı 1-2 yıl sonra 15-16 yasındayım yani simdi yanaklarımda vardı ve azalmaya basladı hatırlatıyım bu arada sırtımdada baya bi vardı artık kalmadı ergenlik arkadaşlar cogu kişinin başına geliyor ve etmenleri

tamamen psikolojiktir ne kadar kafanıza takarsanız üstünde durursanız o kadar aşırı çıkar ve hormonel olarak bazı kişilerde boşaldıklarında artıyor ve sivilceli kişilerin 2-3 günde 1 imkan varsa hergün banyo etmeleri gerek ve en önemlisi yüzünüzü tahriş etmeyin traş olurken heleki şimdi bi kaç öneri

Yüzünüze sıcak suyla yıkayın (yakmıycak derecede yüzünüzü) veya buhar yöntemi ile yüzünüzdeki gözenekleri açabilirsiniz ondan sonra dometesi yarıdan kesip yüzünüze sürün 10 dk bekletin ve yıkayın yanma yaparsa hemen yıkayın
ben arada bi bepanten kullanırdım krem yüzde tüylenme yapıyor ve yüzünüzdeki enzimlerin çalışması için güneş görmesi gerek güneşe cıkın biraz

onun formulüne göre elma suyunun içindeki atom parçacıkları yüze sürüldüğünde bir astigmrtik bir küçük atomlar oluşacaktır.buradaki astigmrtik atomlar yüzün yağ dengesiyle karıştığında sıkılaşır ve yüzde biraz bekledikten sonra yüzede etkisini göstermeye başlar ve bölece sıkıştıüı için sivilceyide sıkmış olur bunaada agrotik selavün denir yüzdeki sivilceleden de kurtulmuş oluruz ama yinede iz bırakma ihtimali var çünkü yinede sivili sıkmış oluyor. :p

dove men care ile günde 2 defa yuzunuzu yıkarsanız . ve yıkamadan maske tipi bi şey yaparsanız aynı gün etkesını görürsnz,

Geri