ergenlik

evet haklısın cnm ya insanı delirtiyorlar bizdemi böyleydik acaba yaa , ne dertleri bitiyor nede istekleri , artı birde daha benim kızım 10 yaşında inanki beni delirtiyor sürekli büyüklük takıntısı artı süslenme merakı artı benimle her konuda yarış yapması beni delirtiyor, artı birde ipe sapa gelmez soruları yokmu bazen inanki cevap bulamıyorum yaaaaaaaaaaaaa

Ergenlik donemi zaten basli basina bir dert donemi,anne baba icin de bu donemdeki cocuk icinde.Cocuk kendini kanitlama cabasinda,aileler onlari anlamamada israrli,karisik duygular,inisli cikisli ruh halleri,neyseki cok uzun surmuyor iki uc senede geciyor.kolay gelsin.

benim kızım da 10 yaşında felaket bişey ya sokakta oynamaya çıkarken bile yarım saat dolabın karşısında yarım saat aynanın karşısında sonra hangi ayakkabıyı giysem faslı vesaire vesaire artık beni bile eleştiriyor bu kıyafetin olmamış makyajın olmamış sinir oluyorum yaa 3sene sonra ne olacak acaba korkuyorum vallahi herkeze çok selam melekler:):)

e kız haklı sokağada öğle çıkılmazki tabi giyincek düşüncek en çokta saçlar eğer giyinmesi okadar uzun sürüyorsa bence onun 2 katı saçına vermeli eğer okadar uzun süre giyinip saçını at kuyruğu yapıp sokağa çıktıysa bence boşa hıh yani insan saçınada giysisi kadar güzel bişi yapması gerek bende anneme karışıyorum tabi sokakta ben okadar güzel giyinmişim annem annem kötü giyinmiş tabi beyenmem :S ben kızının tarafını tutuyorum :D sanada kolay gelsin diyorummmm :)

Geri