gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ergün Otel

Konu, 'Kış Otelleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ergün Otel Resimleri ..." [​IMG] [​IMG] "Ergün Otel Bilgileri ..."

Oda Özellikleri:

Toplam 31 oda kapasite, 110 yatak, odaların hepsinde standart olarak telefon, direkt telefon, duş ve tuvalet, banyoda telefon, saç kurutma makinası, yangın alarmı, minibar, çay veya kahve makinasi, uyandırma servisi, kasa, TV, uydu TV, digitürk, cine 5 ve merkezi ısıtma bulunmaktadır.

Otel Özellikleri:

Restaurant, bar, oda kahvaltı, uyandırma servisi ve jeneratör.

Aktiviteler:

Sauna, TV odası, kayak.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Ergün Otel
    paylaşımın için teşekkürler canım

Ergün Otel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otel

Otel

Yolculuğa çıkacağınızı işaret eder. Yolculuğa çıkacağınızı işaret eder. Sürekli seyahatlere çıkacak, hayatta çok başarılı ve mutlu olacaksınız. Rüyada bir otelde bulundugunuzu görmek, yakinda sizin bir yolculuga çikacaginiza; bir otel odasinda yattiginizi görmek, beklemediginiz bir olay yüzünden huzurunuzun bozulacagina ve rahatinizin kaçacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada...
  2. Erdem ERGUN-Alma Ahımı

Erdem ERGUN-Alma Ahımı

erdem ergün alma ahımı mp3 indir erdem ergün alma ahımı indir Erdem Ergün Alma Ahımı Şarkı Sözleri Sorarlar derdin ne diye Derdim sana doymaz doymaz inan Bu efkârın bir tarifi yar Kitaplara sığmaz sığmaz inan Alma alma ahımı Yalanım yok yok günahım yok Gayrı duy figanımı Benim sensiz muradım yok alma Yalnız yürüdüm yalnız uyudum Yalnız kanadım ve bilmez inan Bu efkarın, bir tarifi yar...
  3. Halil Ergün hayatı

Halil Ergün hayatı

halil ergün halil ergun halil ergün hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, kimdir, biyografi, biyografisi, dizileri, filmleri, resimleri, gerçek adı, ödülleri Yaprak Dökümü dizisinden çok iyi tanıdığımız usta oyunculardan Halil Ergün'ün hayatına dair bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler... Halil Ergün, 1946'da İznik'te doğdu. Siyasal Bilgiler Yüksek Basın Yayın...
  4. Ergin Orbey kimdir

Ergin Orbey kimdir

ergin orbey kimdir ergin orbey kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve merak edilen herşey burada arkadaşlar. Sinema oyuncusu ve yönetmen olan ünlü isim Ergin Orbey hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler. Ergin Orbey Doğum tarihi 1936 Ölüm tarihi * Doğum yeri Türkiye / İstanbul Mesleği Oyuncu, Yönetmen Ergin Orbey, Türk Tiyatro yönetmeni, eğitimcisi ve oyuncu....
  5. halil ergün kaza geçirdi

halil ergün kaza geçirdi

hepimizin çok yakından tanıdığı eski sinema oyuncusu ve yaprak dökümünün ali rızası oyuncu halil ergün kaza geçirdi. Ne trafik ne de iş kazası Halil Ergün'ün başına gelen. Ünlü oyuncuyu günlerdir eve mahkûm eden kaza bambaşka... Halil Ergün'ün yaşadığı talihsiz kazayı duyunca hemen aradım, hem geçmiş olsun demek, hem de daha detaylı bilgi alıp, yazmak...

Sayfayı Paylaş