gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Erhan Güleryüz - Mevsimler

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Tohumunda ayrilik varsa askin Mahsulü gözyasidir Benim gibi agir agir
    Öder yürek cezasini
    Susar yalan

Yalan yalan yalan degil benim sevdam
    Seni sonsuza kadar sevecegim
    Yalan yalan yalan yalandi herseyin
    Seni sonsuza kadar affetmeyecegim

Mevsimlerden sonbahardayim
    Artik çok geç yagmurlardayim
    Ben vazgeçtim yalnizlardayim
    Seni affedemem

Mevsimlerden sonbahardayım
    Resimde sapsarı yapraklar,
    kurumuş dallar.yılgın bi
    rüzgar ve ne yapacağını
    bilmeyen bi çocuk var
    Aslında sana söylemek
    istediğim çok şey vardı
    Mesela keşke bu kadar
    büyük sevdirmeseydin
    kendini.Neyin bedelini
    ödediğimi bilmiyorum.
    Herşeye rağmen sanada
    kızmıyorum,kızamıyorum.
    Acım durulduğunda bir
    şarkı söylerim belki,
    belki o zaman anlarsın.
    Bunca hüzün bizde iyi
    durmadı.
    BU AYRILIK BU AŞKA HİÇ YAKIŞMADI.

Erhan Güleryüz - Mevsimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erhan Güleryüz - Sen

Erhan Güleryüz - Sen

Ne geceler ne gündüzler gördüm En vazgeçilmez yeminlerden döndüm Görmedim senin gibi sevmedim hiç kimseyi Yapayalnızım şimdi unuttum gülmeyi Sen vaktinden çok sonra gelen Sevdalı bir yağmur gibisin Çisil çisil gözlerimden Sen çıldırmış şairlerin Titreyen mısralarında Bahsettiği o perisin Pencereler önünde çürürken Senden kalan çiçekler Hayalin gözlerimin önünde Hala ağlıyorum...
  2. Erhan Güleryüz - İstanbul Bekliyor

Erhan Güleryüz - İstanbul Bekliyor

soluyorum hasreti sevda benim kanımda var çıldırıyorum duy beni niye yüzün uzak soluyorum hasreti sevda benim kanımda var çıldırıyorum duy beni niye yüzün uzak hüzün yanımda yar istanbul bekliyor onsuz olmaz diyor bizsiz nasıl doğar güneş bilmiyor sen benim ilk sızım yarım kalan yazım neden tenin uzak elim yetişmiyor istanbul bekliyor...
  3. Erhan Güleryüz - Gecekondu

Erhan Güleryüz - Gecekondu

Gecekondu hasret gitmez karşımdan Çok ağlasam geçmez, aşkım başımdan Senin için her gün bin defa ölsem Ben ölürüm, aşkım ölmez zülfümden ayrı Senin için her gün bin defa ölsem Ben ölürüm, aşkım ölmez zülfümden ayrı Yosun olmuş gözler durgun sularda Sensiz olmak varmış bir gün dünyada Yosun olmuş gözler durgun sularda Sensiz olmak varmış bir gün dünyada Senin için her gün toprağa düşsem Bir...
  4. Erhan Güleryüz - Doğum Günü

Erhan Güleryüz - Doğum Günü

Bugün özel bugün güzel bir gün İçimde tarifsiz bir huzur var Bütün gece dua ettim yine Ne güzelmiş senle yaşananlar Bu sabah çok erkendi uyandım Karanlıktı hala tüm sokaklar Yağmur yağdı yıkandı tüm şehir Güneş açtı bütün hatıralar Takvimlerden birgün daha düştü Birgün daha gidişinden sonra Ben iyiyim ağladığıma bakma Alışmak zor sensiz yaşamaya Doğum günün kutlu olsun canım Mutlu olsun...
  5. Erhan Güleryüz - Cancazım

Erhan Güleryüz - Cancazım

Oturup anlat desen söyleyecek sözüm yok Nerelerdeydin desen var olduğum bir yer yok Bana bir haller oldu sen gittiğinden beri Soğudum bu şehirden düşünüp o günleri Canım cancazım canım acıyor Canım cancazım seni düşününce Canım cancazım içim acıyor Canım cancazım seni düşününce Yanar dağlar gibi kavruluyor içimde aşkın Yanar dağlar gibi patlayacak yüreğimden gözlerime Ne olur kızma bana ne...

Sayfayı Paylaş