gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Erkan Güleryüz: "Yegane" (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Erkan Güleryüz yepyeni albümü "Yegane" ile çok konuşulacak. Sezen Aksu'dan iki şarkının ve sözleri Kenan Doğulu'ya ait muhteşem bir şarkının da yer aldığı oldukça iddialı bir proje hazırlayan Erkan Güleryüz, "aynı albümde iki büyük sanatçıdan söz ve beste alabilmek büyük bir şans, sanırım son dönemde bu kadar çok değerli ismi bir araya getirebilen yegane albüm bu" diyor. "Yegane"nin prodüktörlüğünü Sude Bilge Demir üstlendi. Düzenlemeleri Mustafa Ceceli, Ozan Çolakoğlu, Serkan Dinçer, Sinan Ceceli imzasını taşıyan, mix ve mastering çalışmalarını Barış Büyük'ün gerçekleştirdiği albümün hazırlıkları stüdyo Sarıev'de tamamlandı. Beste ve sözlerinin dışında bu albümde düzenleme de yapan sanatçının bu konuda da başarılı olduğunu gözlerden kaçmayacak.
    Albümün ilk videosu, aynı zamanda albümün isim şarkısı ve bir Sezen Aksu bestesi olan "Yegane" için çekildi. Yönetmenliğini Süleyman Yüksel'in üstlendiği klip Film Sokağı Stüdyolarında gerçekleştirildi. Performans klibi çeken Erkan Güleryüz'e ünlü manken Elif Ece Uzun'da eşlik etti.

Erkan Güleryüz - Yegane
    Kanatsız Melek
    Söz: Sadettin Dayıoğlu Müzik: Erkan Güleryüz
    Sahibinden Kiralık
    Söz & Müzik: Serkan Dinçer
    Yegane
    Söz & Müzik: Sezen Aksu
    İtiraf Et
    Söz: Sude Bilge Demir Müzik: Erkan Güleryüz
    Karambol
    Söz: Kenan Doğulu Müzik: Bülent Sert
    Ateşle Oynama
    Söz & Müzik: Sezen Aksu
    Deli Aşk
    Söz: Sude Bilge Demir, Sadettin Dayıoğlu Müzik: Erkan Güleryüz
    Paradox
    Söz & Müzik:Erkan Güleryüz
    Menekşeler Küskün
    Söz: Zeki Güner Müzik: Elcil Gürel Göçtü
    Karambol (R&B Version)
    Söz:Kenan Doğulu

Erkan Güleryüz: "Yegane" (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erhan Güleryüz - Doğum Günü

Erhan Güleryüz - Doğum Günü

Bugün özel bugün güzel bir gün İçimde tarifsiz bir huzur var Bütün gece dua ettim yine Ne güzelmiş senle yaşananlar Bu sabah çok erkendi uyandım Karanlıktı hala tüm sokaklar Yağmur yağdı yıkandı tüm şehir Güneş açtı bütün hatıralar Takvimlerden birgün daha düştü Birgün daha gidişinden sonra Ben iyiyim ağladığıma bakma Alışmak zor sensiz yaşamaya Doğum günün kutlu olsun canım Mutlu olsun...
  2. Erhan Güleryüz - Cancazım

Erhan Güleryüz - Cancazım

Oturup anlat desen söyleyecek sözüm yok Nerelerdeydin desen var olduğum bir yer yok Bana bir haller oldu sen gittiğinden beri Soğudum bu şehirden düşünüp o günleri Canım cancazım canım acıyor Canım cancazım seni düşününce Canım cancazım içim acıyor Canım cancazım seni düşününce Yanar dağlar gibi kavruluyor içimde aşkın Yanar dağlar gibi patlayacak yüreğimden gözlerime Ne olur kızma bana ne...
  3. Erkan Petekkaya

Erkan Petekkaya

japon gelin dizisi erkan petekkaya taştan kalp japonyalı gelin dizisi japon erkan petekkaya tastan kalp Doğum Yeri : Elazığ Doğum Tarihi : 12 Aralık 1971 Eğitimi : Akademi Mehmet Karamancı İlkokulu’nda, daha sonra Bostancı Ortaokulu ve Fenerbahçe Lisesi’nde okumuştur. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı ‘nı kazanan Petekkaya, 1993’ten beri devlet tiyatrolarında kadrolu oyuncu olarak...
  4. Erkan Güleryüz Röportajı

Erkan Güleryüz Röportajı

erhan güleryüz röportajları erhan güleryüz röportaj erkan güleryüzün çocukları mustafa ceceli çocuğu varmı "Yegane" isimli yeni albümünü geçtiğimiz günlerde müzik marketlere sunan Erkan Güleryüz, Ahmet Erten'in konuğu oldu: ""Yegane" içeriği bakımından benim yaptığım albümler içersinde en iyisi ve hatta 2009 yılında çıkacak olan en iyi ilk 10 albümün içersinde yer...
  5. erkan güleryüz-sahibinden kiralık

erkan güleryüz-sahibinden kiralık

Büyük kabahatler işleyip sonra suçu dünyaya atmakta sütümüze yok Aşktan meşten bahsedip sonra utanmadan anlatmaktan Üstümüze yok Üstümüze yok ahh ne olacak bu halimiz kaybeden acaba hangimiz sahibinden kiralık değil bu kalp alın hepsi siizn olsun Teleşa gerek yok yolumuz daha uzun yeterki gönlümüz hoş olsun ne kadar acıçız ne kadar uzak kendimize nasıl zor katlanır olduk herşeye Teleşa gerek...

Sayfayı Paylaş