gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Erkan Petekkaya Ali Kaptanı hiç böyle görmediniz

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

erkan petekkaya boy erkan petekkaya, ali kaptan gece eğlendikten sonra gazetecilere bakın neler demiş arkadaşlar.

Ekranların en çok izlenen ve en çok popiler dizisi "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"nin Ali Kaptan'ı dizi ekibi ile eğnlenmeye gitti ve bakın çıkışta gazetecilere neler dedi Melek'ler:)

“Öyle Bir Geçer Zaman ki” ekibi önceki akşam Al Jamal’de eğlendi.

İŞTE EĞLENCE GECESİNDEN FOTOĞRAFLAR

Dizinin Ali Kaptan’ı Erkan Petekkaya, gecenin sonunda kapıda bekleyen gazetecilere “Delikanlı gibi ön kapıdan çıktım” dedi.

Mekandan eşiyle ayrıldı

Kanal D’nin sevilen dizisi “Öyle Bir Geçer Zaman ki”nin ekibi, başarılarını Al Jamal’de kutladı. Oyuncular ve teknik ekibin bir arada geç saatlere kadar eğlendiği geceyi en son noktalayanlardan biri de dizinin Ali Kaptan’ı Erkan Petekkaya’ydı. Kulüpten eşiyle çıkan ve çok keyifli görünen Petekkaya, otomobiline binmeden önce magazinden kaçan ünlülere gönderme yaptı.

Arka kapıdan çıkabilirdim

Daha önce “Dizide öyle bir kötü adamım ki, o psikolojiye girdim. Yüzüm daha sete giderken asılıyor, hatta özel hayatımda bile asık suratlı bir adam oldum” dese de o gece etrafa gülücük saçan Petekkaya, kendisini görüntüleyen muhabirlere şöyle seslendi: “Ben arka kapıdan da çıkmasını bilirdim ama delikanlı gibi ön kapıdan çıktım. Beni değil ekibi çekin.”

Erkan Petekkaya Ali Kaptanı hiç böyle görmediniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güneşi hiç böyle görmediniz

güneşi hiç böyle görmediniz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Atamızı hiç böyle görmediniz ..

Atamızı hiç böyle görmediniz ..

ATA'MIZI böyle gördünüz mü hiç ?? Atatürk'ün 1935 yılı Şubat ayında Ege vapurunda çekilen fotoğrafı büyüleyici. Atatürk'ün 1935 yılı Şubat ayında Antalya'ya yaptığı gezi sırasında Ege vapurunda çekilen fotoğrafı büyük önderin keyifli günlerinden birini gözler önüne seriyor. Denizler Kitabevi koleksiyonunda yer alan fotoğrafta Atatürk, Ege Vapuru'ndaki yolculuğu sırasında salıncağa...
  3. şirinleri hiç böyle görmediniz

şirinleri hiç böyle görmediniz

Şirinleri Hiç Böyle Görmediniz... -------------------------------------------------------------------------------- şirin baba! şirin baba! yok uykucuyu uyandır, yok unutkana hatırlat, yok öfkeciyi sakinleştir, yok obura diyet programi yaz... şirinlik mi bıraktınız insanda be ------------------------------------------------------------ şirin baba şu öfkeliye bişey söyle - noldu şirine -...
  4. onları hiç böyle görmediniz.....

onları hiç böyle görmediniz.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Onu hiç böyle görmediniz

Onu hiç böyle görmediniz

cemilenin resimleri Valla görmemiştik gerçekten:D çok şanslı bu kadar ses getiren bi dizide oynadığı için çabut ünlendi.. MÜJDAT GEZEN SANAT MERKEZİ TİYATRO BÖLÜMÜ MEZUNU PELİN ERMİŞ ŞİMDİLERDE AŞK-I MEMNU’NUN CEMİLE’Sİ OLARAK EKRANLARDA. Cemile’nin aksine makyaj yapmayı çok sevdiğini, her ne kadar sadelikten yana olsa da renklerle oynamaktan büyük zevk aldığını anlatan...

Sayfayı Paylaş