gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Erkan Petekkaya Asla Oynamayacağı Rolü Açıkladı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bu Rol Hangisiymiş ? [​IMG]

Erkan Petekkaya, oynayacağı roller için seçici davrandığını belirterek, “İçime sinmeyen, bu benim vücut ritmime, kimyama aykırı dediğim rolleri oynamam. Beceremem de zaten. Bir oyuncu her şeyi oynayacak diye bir şey yok. Oynayabilenler olabilir ama ben onlardan değilim” dedi.“Binlerce rol varken neden gay rolünde oynayayım ki. Benim ailem niye beni öyle görsün? Oynayana saygı duyarım, elini öperim ama bana ters.”

Erkan Petekkaya Asla Oynamayacağı Rolü Açıkladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkan Petekkaya

Erkan Petekkaya

japon gelin dizisi erkan petekkaya taştan kalp japonyalı gelin dizisi japon erkan petekkaya tastan kalp Doğum Yeri : Elazığ Doğum Tarihi : 12 Aralık 1971 Eğitimi : Akademi Mehmet Karamancı İlkokulu’nda, daha sonra Bostancı Ortaokulu ve Fenerbahçe Lisesi’nde okumuştur. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı ‘nı kazanan Petekkaya, 1993’ten beri devlet tiyatrolarında kadrolu oyuncu olarak...
  2. Erkan Petekkaya hayatı

Erkan Petekkaya hayatı

erkan petekkaya hayatı, kimdir, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar. Günümüzün en çok izlenen dizisi "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"nin Ali Kaptan'ı yani Erkan Petekkaya, adından sık sık söz ettirir oldu. Başarılı ve usta oyunculuğu ile beğeni kazanan Erkan Petekkaya hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Erkan Petekkaya bundan...
  3. erkan petekkaya kimdir?

erkan petekkaya kimdir?

öyle bir geçer zamankinin ali kaptanı erkan petekkayanın biyografisi burada melekler.Erkan Petekkaya, 12 Aralık 1970 tarihinde, Diyarbakır’da dünyaya geldi. Çocukluğunun büyük bir kısmını İstanbul’da geçiren Petekkaya, Mehmet Karamancı İlkokulu'nda, daha sonra Bostancı Ortaokulu ve Fenerbahçe Lisesi’nde ilk ve orta dereceli öğrenimi tamamlamasının ardından Anadolu Üniversitesi Devlet...
  4. Erkan Petekkaya Deniz Atıldı!

Erkan Petekkaya Deniz Atıldı!

erkan petekkaya erkan petekkaya haberleri Sevgili melekler, oyuncu Erkan Petekkaya karıştığı kavga sırasında denize atıldı. Muğla-Datça'da bir barda korumalarının karıştığı bıçaklı kavgayı ayırmak isterken denize atılan Petekkaya kendisini denize atanlardan şikayetçi olmadı. İşte detaylar... 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinin Ali Kaptan’ı Erkan Petekkaya, bugün saat 03.30 sıralarında,...
  5. Erkan Petekkaya Denize Kendi Düşmüş!

Erkan Petekkaya Denize Kendi Düşmüş!

erkan petekkaya, erkan petekkaya haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz gün basında çıkan "Erkan Petekkaya'yı denize attılar!" haberlerine üzülen ünlü oyuncu bir açıklama yaptı. "Denize atılmadım, düştüm." diyen oyuncuyla ilgili haberimiz şöyle.. Erken Petekkaya, tatilini yaptığı Datça’da iki korumasının karıştığı bıçaklı kavgayı ayırmak isterken bir grup tarafından...

Sayfayı Paylaş