gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Erkan Petekkaya Benim Hala Umudum Var Dizisinde!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

benim hala umudum var dizisi benim hala umudum var oyuncuları

Sevgili melekler, star tvde yayınlanan ve beğeniyle izlenen Benim Hala Umudum Var dizisinde bu hafta ünlü bir oyuncu konuk olacak. Her pazartesi günü star tvde yayınlanan ve başrollerinde Berk Oktay, Gizem Karaca ve Şükrü Özyıldız’ın yer aldığı “Benim Hala Umudum Var”a bu hafta ünlü oyuncu Erkan Petekkaya konuk oluyor. 5 Ağustos Pazartesi ekrana gelecek bölümde ajans sahibi olan Asude, (Laçin Ceylan) Erkan Petekkaya’yı kendi ajansına almak için görüşme yapacak. Dizi, Pazartesi günü 20.00’de ekrana gelecek.

erkan-petekkaya.jpg

Erkan Petekkaya Benim Hala Umudum Var Dizisinde! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Benim Hala Umudum Var

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Benim Hala Umudum Var

benim hala umudum var isyan etsem de istediğim kadar inat etsem bile bırakmazlar sahibim var benim hala umudum var seviyorlar bazen soruyorlar hayran hayran seyret ister katıl ister vazgeç güzel günler bizi bekler eyvallah dersin olur biter boyun bükük önünde ağlasam sessizce şu garip gönlüm affolur mu bu fırtına durur mu benden adam olur mu korkarım aşka zararım dokunur mu elvada...
  2. Mazhar Alanson - Benim Hala Umudum Var

Mazhar Alanson - Benim Hala Umudum Var

Benim hala umudum var isyan etsem de istedigim kadar Inad etsem bile birakmazlar sahibim var Benim hala umudum var seviyorlar bazen soruyorlar Hayran hayran seyret ister katil ister vazgeç Güzel günler bizi bekler eyvallah dersin olur biter Güzel günler bizi bekler eyvallah dersin geçer giderboyun Büküp önünde aglasam sessizce su garip gönlüm affolur mu Bu firtina durulur mu benden adam olur...
  3. Benim Hala Umudum Var Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Benim Hala Umudum Var Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Bu sayfa; Benim Hala Umudum Var Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, fox tv yepyeni bir dizinin çalışmalarına başlıyor. Faruk Turgut'un çekeceği dizinin adı Benim Hala Umudum Var olacak. Başrollerinde Gizem Karaca ve Berk Oktay'ın oynayacağı söylenen dizinin konusu ise şöyle... Umut, annesinin zorunlu olarak yürüttüğü evlilik nedeniyle, çıkarcı üvey baba,...
  4. Benim Hala Umudum Var Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler

Benim Hala Umudum Var Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler

Bu sayfa; Benim Hala Umudum Var Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, çok yakında Show Tv ekranlarında başlayacak olan Benim Hala Umudum Var dizisi, gaddar üvey babasına ve kıskanç kardeşlerine rağmen hayata tutunmaya çalışan Umut'un hikayesini anlatıyor. Dizinin şimdiye kadar açıklanan oyuncuları ise Gizem Karaca ve Berk Oktay. Bakalım dizi beklenen ilgiyi...
  5. Benim Hala Umudum Var Dizisi Yayın Tarihi

Benim Hala Umudum Var Dizisi Yayın Tarihi

Bu sayfa; Benim Hala Umudum Var Dizisi Yayın Tarihi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, çok yakında ekranlarda yayınlanacak olan Benim Hala Umudum Var dizisinin yayınlanacapı kanal belli oldu. Başrollerini Berk Oktay ve Gizem Karaca'nın paylaşacağı dizi Fox Tvde yayınlanacak.. Yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği dizinin baş rollerinde son olarak Emir'in Yolu...

Sayfayı Paylaş