gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Erkan Petekkaya geçtiğimiz günlerde vefat eden iki dizi arkadaşı için uzun hava okudu

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

erkan petekkaya dizileri erkan petekkaya uzun hava yeni dizi yeni dizisi [​IMG]

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ'NE ERKAN PETEKKAYA VE EBRU POLAT KONUK OLDU..PROGRAMDA BAZEN EĞLENCELİ BAZEN DE DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI..

Programa gelirken Kenan Erçetingöz'den çekinen Ebru Polat 'Tatlı yiyelim tatlı konuşalım!' diyerekten yanında getirdiği bir kutu çikolatayı programın sunucusu Kenan Erçetingöz'e verdi.

Erkan Petekkaya son dizisi 'Sonbahar' hakkında kısaca bilgi verdi.

'Sıcak' filminin yönetmeni Abdullah Oğuz, canlı yayına telefonla bağlandı ve Erkan Petekkaya'nın neden oyuncu kadrosundan çıkartıldığına açıklık getirdi.

Ebru Polat'ın mankenlikten şarkıcılığa geçtiği hakkında çıkan haberlere çok sinirlendiğini söyleyen seksi şarkıcı, 'Böyle haberlerden çok rahatsız oluyorum! Manken-şarkıcı diye haberler dönüyor! Hiç podyuma çıkmadım. Çıkmayı da hiç düşünmüyorum. Belki fiziğimden dolayı ya da bir sürü dergide pozlarım olduğundan beni manken sanıyorlar ama öyle bir şey yok. Sadece kısa bir süre avukatlık yaptım.' dedi...

AKŞAM KEYFİ KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ'NE ERKAN PETEKKAYA VE EBRU POLAT KONUK OLDU..PROGRAMDA BAZEN EĞLENCELİ BAZEN DE DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI..

Programa gelirken Kenan Erçetingöz'den çekinen Ebru Polat 'Tatlı yiyelim tatlı konuşalım!' diyerekten yanında getirdiği bir kutu çikolatayı programın sunucusu Kenan Erçetingöz'e verdi.

Erkan Petekkaya son dizisi 'Sonbahar' hakkında kısaca bilgi verdi.

'Sıcak' filminin yönetmeni Abdullah Oğuz, canlı yayına telefonla bağlandı ve Erkan Petekkaya'nın neden oyuncu kadrosundan çıkartıldığına açıklık getirdi.

Ebru Polat'ın mankenlikten şarkıcılığa geçtiği hakkında çıkan haberlere çok sinirlendiğini söyleyen seksi şarkıcı, 'Böyle haberlerden çok rahatsız oluyorum! Manken-şarkıcı diye haberler dönüyor! Hiç podyuma çıkmadım. Çıkmayı da hiç düşünmüyorum. Belki fiziğimden dolayı ya da bir sürü dergide pozlarım olduğundan beni manken sanıyorlar ama öyle bir şey yok. Sadece kısa bir süre avukatlık yaptım.' dedi...

Ebru Polat canlı yayında 'Kalp Kalbe Karşı Derler' şarkısını söyledi...

Erkan Petekkaya'dan darbuka şov...

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya gerçek hayatta nasıl bir adam olduğunu anlattı...

Erkan Petekkaya canlı yayında yemek yapmaya kalkıştı ama yapamadı. Erkan Petekkaya'nın bugünkü menüsünde menemenin yanında İsrail vardı! Petekkaya yumurtaları İsrail'e benzeterek sertçe kırdı ve bu şekilde Filistin'de yapılan zulmü kınadı...

Ebru Polat 'Seni Yerler' şarkısını seslendirdi...

Seksi şarkıcı Ebru Polat, 2 aydır Azeri bir bakanın oğluyla ilişki yaşadığını itiraf etti. Fenerbahçeli Selçuk'la 2 yıllık ilişkisine 5 ay önce 'son!' diyen Polat, hala Selçuk'la çok iyi dost olduklarını fakat şu an kalbinin Azeri bakan oğlunda olduğunu söyledi. '20 bin YTL'lik çantayı da sevgilisinin yeğeninin hediye ettiğini söyledi.

Erkan Petekkaya geçtiğimiz günlerde vefat eden iki dizi arkadaşı için uzun hava söyledi.

Erkan Petekkaya geçtiğimiz günlerde vefat eden iki dizi arkadaşı için uzun hava okudu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkan Petekkaya

Erkan Petekkaya

japon gelin dizisi erkan petekkaya taştan kalp japonyalı gelin dizisi japon erkan petekkaya tastan kalp Doğum Yeri : Elazığ Doğum Tarihi : 12 Aralık 1971 Eğitimi : Akademi Mehmet Karamancı İlkokulu’nda, daha sonra Bostancı Ortaokulu ve Fenerbahçe Lisesi’nde okumuştur. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı ‘nı kazanan Petekkaya, 1993’ten beri devlet tiyatrolarında kadrolu oyuncu olarak...
  2. Erkan Petekkaya hayatı

Erkan Petekkaya hayatı

erkan petekkaya hayatı, kimdir, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar. Günümüzün en çok izlenen dizisi "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"nin Ali Kaptan'ı yani Erkan Petekkaya, adından sık sık söz ettirir oldu. Başarılı ve usta oyunculuğu ile beğeni kazanan Erkan Petekkaya hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Erkan Petekkaya bundan...
  3. Erkan Petekkaya İle Dizi Hakkında Röportaj!

Erkan Petekkaya İle Dizi Hakkında Röportaj!

erkan petekkaya, röportaj,öyle bir geçer zaman ki, yeni sezon, ipuçları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi akılda bir çok soru işaretleri bırakarak bu sezonu kapattı.İki kişinin vurulduğu son sahne en can alıcı kısımdı.Acaba öldüler mi diye düşüne duralım,gazeteci Cengiz Semercioğlu bu soru işaretlerini yaptığı röportajda Erkan...
  4. Erkan Petekkaya 'nın Ömür Gedik ' e Verdiği  Röportajı

Erkan Petekkaya 'nın Ömür Gedik ' e Verdiği Röportajı

Bu konu; erkan petekkayadan ömür gedik röportajı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son dönemde önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki daha sonra da Dila Hanım dizisinde ki rolleriyle takdir toplayan Erkan Petekkaya , başarılı gazeteci Ömür Gedik 'e bir röportaj verdi. Özel hayatıyla ilgili birçok bilinmeyeni Ömür Gedik 'e anlatan Erkan Petekkaya 'nın bu ilginç röportajını bu sayfamızda...
  5. Erkan Petekkaya Deniz Atıldı!

Erkan Petekkaya Deniz Atıldı!

erkan petekkaya erkan petekkaya haberleri Sevgili melekler, oyuncu Erkan Petekkaya karıştığı kavga sırasında denize atıldı. Muğla-Datça'da bir barda korumalarının karıştığı bıçaklı kavgayı ayırmak isterken denize atılan Petekkaya kendisini denize atanlardan şikayetçi olmadı. İşte detaylar... 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinin Ali Kaptan’ı Erkan Petekkaya, bugün saat 03.30 sıralarında,...

Sayfayı Paylaş