gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Erkan Petekkaya ve Songül Öden Aynı Dizide Rol Alacaklar

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

erkan petekkaya haberleri, songül öden haberleri, erkan petekkaya songül öden
    Sevgili melekler, iki sevilen oyuncu Songül Öden ve Erkan Petekkaya Star TV'de yayınlanacak dizi için birlikte kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Türkiye’de daha çok yarışma programlarıyla tanılan Endemol Türkiye, yeni sezonda ilk dizisini çekecek. Endemol Türkiye, son olarak Dila Hanım dizisiyle ekranlarda yer alan “Erkan Petekkaya” ile anlaştı, Petekkaya’nın partneri ise Umutsuz Ev Kadınları’nın yıldızı “Songül Öden” olacak. Sezon sonunda Umutsuz Ev Kadınları ve Dila Hanım’ın bitmesinin ardından iki başarılı oyuncu Eylül ayında aynı dizide buluşacak. Henüz ismi ve konusu açıklanmayan dizinin kanalı ise Star TV.

erkan-songül.jpg

Erkan Petekkaya ve Songül Öden Aynı Dizide Rol Alacaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkan Petekkaya

Erkan Petekkaya

japon gelin dizisi erkan petekkaya taştan kalp japonyalı gelin dizisi japon erkan petekkaya tastan kalp Doğum Yeri : Elazığ Doğum Tarihi : 12 Aralık 1971 Eğitimi : Akademi Mehmet Karamancı İlkokulu’nda, daha sonra Bostancı Ortaokulu ve Fenerbahçe Lisesi’nde okumuştur. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı ‘nı kazanan Petekkaya, 1993’ten beri devlet tiyatrolarında kadrolu oyuncu olarak...
  2. Küçük Osman ve Memati Aynı Filmde Rol Alacak

Küçük Osman ve Memati Aynı Filmde Rol Alacak

emir berke zincidi memati gürkan uygun Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin sevimli ve başarılı oyuncusu Küçük Osman Emir Berke Zincidi yepyeni bir projede Kurtlar Vadisinin Mematisi Gürkan Uygun ile birlikte rol alacak. Fantastik bir çocuk filmi olan sinema projesi için iki ünlü isim kamera karşısına geçecek. İşte haberin detayları... “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde canlandırdığı...
  3. Erkan Petekkaya Benim Hala Umudum Var Dizisinde!

Erkan Petekkaya Benim Hala Umudum Var Dizisinde!

benim hala umudum var dizisi benim hala umudum var oyuncuları Sevgili melekler, star tvde yayınlanan ve beğeniyle izlenen Benim Hala Umudum Var dizisinde bu hafta ünlü bir oyuncu konuk olacak. Her pazartesi günü star tvde yayınlanan ve başrollerinde Berk Oktay, Gizem Karaca ve Şükrü Özyıldız’ın yer aldığı “Benim Hala Umudum Var”a bu hafta ünlü oyuncu Erkan Petekkaya konuk oluyor. 5 Ağustos...
  4. Cansu Dere ve Tolga Sayışman Aynı Dizide mi Rol Alacak?

Cansu Dere ve Tolga Sayışman Aynı Dizide mi Rol Alacak?

cansu dere, tolga sayışman, cansu dere tolga sayışman Sevgili melekler, uzun süredir sesi soluğu çıkmayan Cansu Dere'ye dizi teklifi yağıyor. Yapım şirketi Endemol bir dizi teklifi için Cansu Dere'yle görüşecek. Tatilde olan Dere'yle masaya oturacak olan Endemol, erkek oyuncu olarak da Tolga Sayışman düşünülüyor.. 2009-2011 arasında milyonları ekrana kilitleyen ‘Ezel’in ardından...
  5. Murat Boz ve Büşra Pekin Aynı Filmde Rol Alacaklar!

Murat Boz ve Büşra Pekin Aynı Filmde Rol Alacaklar!

murat boz haberleri, büşra pekin haberleri, murat boz hakkında Sevgili melekler, şimdiye kadar pek çok kez oyunculuk teklifi alan genç kızların sevgilisi popçu Murat Boz, nihayet bir sinema filmiyle beyazperdyee merhaba diyecek. Boz'a bu filmde başarılı oyuncu Büşra Pekin eşlik edecek. İşte haberin detayları... Pop dünyasının yıldız ismi Murat Boz, şarkıcılıktaki başarısının ardından...

Sayfayı Paylaş